با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب قانون جذابیت اثر استر هیکسoff

کتاب قانون جذابیت

نویسنده:استر هیکسجری هیکسمترجم:زهرا یونسیانتشارات:انتشارات كاكتوسسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۲۸۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۴از ۱۴ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۲۸۲ صفحه

معرفی نویسنده
عکس استر هیکس
استر هیکس

استر هیکس یک نویسنده‌ی مشهور در حوزه‌ی کتاب‌های خودیاری و متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در کوالویل، یوتا، ایالات متحده است. او در تمام طول زندگی به ارائه‌ی آموزه‌هایی بر مبنای پیام‌های آزادی، خلقت، قدرت و ...

معرفی کتاب قانون جذابیت

کتاب قانون جذابیت اثری از استر هیکس و جری هیکس است. این کتاب دریچه‌ای به دنیایی باز می‌کند که قوانین خاص خود را دارد و پیروی از آن، موجب ایجاد احساس رضایت در قلب و زندگی ما می‌شود. این کتاب را با ترجمه زهرا یونسی می‌خوانید. 

این کتاب مانند دریچه‌ای است که به دنیای دیگر گشوده می‌شود. دنیایی که با قوانین خاص خودش، به ما کمک می‌کند تا در زندگی حس آرامش، رضایت خاطر، عشق و آسودگی را احساس کنیم. این اثر همچنین به شما کمک می‌کند تا با تکیه بر قدرت و توانایی اراده خود، به هرچیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم. 

کتاب قانون جذابیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن این کتاب را به تمام افرادی که در زندگی به دنبال رضایت خاطر عمیق و قلبی هستند، پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره استر و جری هیکس

استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا است. او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد و با همکاری او، کتاب‌های بسیاری در زمینه قانون جذب منتشر کرد. از کارهای او در نسخه اصلی فیلم راز که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، استفاده شده است. استر هیکس یک نویسنده و سخنران الهام‌بخش است اما بیشتر او را به خاطر آموزه‌های آبراهام هیکس «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» می‌شناسند. آثار دیگر هیکس عبارتند از:قانون جاذبه (اکتبر ۲۰۰۶)، آغاز جدید من: کتاب راهنمای بقای شادی، توسط استر و جری هیکس. منتشر شده توسط انتشارات آبراهام هیکس، آغاز جدید ۲: یک کتابچه راهنمای شخصی برای تقویت زندگی، آزادی و پیروی از شادی، توسط استر و جری هیکس. منتشر شده توسط انتشارات ابراهیم هیکس (۱۹۹۱).

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است