با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیاست مطبوعات

دانلود و خرید کتاب سیاست مطبوعات

گفت و گو‌ با‌ معاون اطلاع‌رسانی و مطبوعاتی‌ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیاست مطبوعات  نوشته  محمدجعفر محمدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیاست مطبوعات

کتاب سیاست مطبوعات که در انتشارات سیمای شرق به چاپ رسیده است گفت‌وگوی امیرعباس تقی‌پور با معاون اطلاع‌رسانی و مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی در خصوص تیراژ، تعطیلی مطبوعات، سانسور، سیاست‌های رسانه‌ای و ... است که در ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شده است. 

جعفر محمدزاده چهره ای شــناخته شــده برای مطبوعاتی ها و چهره‌ای ناشــناس بــرای مردم است. محمدزاده در سال ۱۳۹۰ پس از گذشــت حدود پنج ماه از فعالیتش در این معاونــت، به پرســش‌های ماهنامه مدیریت ارتباطات پاسخ داد؛ پرســش‌هایی که تلاش می‌شد حرف دل بخشی از رســانه‌ای‌ها و شاید هم بخشی از مردم باشد.

 بی‌اعتمادی مردم بــه مطبوعات، فعالیت انجمن‌های صنفــی، مهاجــرت روزنامه نگاران، صف دریافت مجوز انتشار نشــریه، یارانه های مطبوعاتی، فعالیت رسانه‌های خارجی و برخی از موضوعات مربوط به تبلیغات، محورهای گفت و شــنود تقی‌پور با محمدزاده بود. 

او متولد ۱۳۴۷ و اهل لرســتان اســت. ۳ فرزند دارد. پیش از ایــن روزانه ۲۰روزنامه و در حال حاضر صفحه یک حداقل ۸۰ روزنامه را می بیند. فوق لیسانس ادبیــات دارد و از دوره دانش آموزی کار روزنامه‌نگاری کرده اســت. 

خواندن کتاب سیاست مطبوعات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

 پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه علوم ارتباطات و رسانه.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۱۲-۷
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۱۲-۷