با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
TOP NOTCH 1 SB+WB

دانلود و خرید کتاب TOP NOTCH 1 SB+WB

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب TOP NOTCH 1 SB+WB  نوشته  Joan Saslow  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب TOP NOTCH 1 SB+WB

کتاب آموزش زبان انگلیسی TOP NOTCH 1 SB+WB از سری کتاب‌های Top Notch برای زبان‌آموزان است که در انتشارات مولفین طلایی به چاپ رسیده است.

انتشارات مولفین طلایی بیشتر در زمینه چاپ و نشر کتاب‌های آموزشی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. چاپ و نشر کتاب‌های درسی، کتاب‌های آموزشی مشاغل و حرف گوناگون، تدوین جزوات دانشگاهی در قالب کتاب‌های دانشگاهی و چاپ پایان‌نامه‌ها و تالیفات دانشجویان و پژوهشگران مقاطع مختلف، در حوزه کاری این انتشارات است.

هدف این انتشارات به طور کلی، چاپ و نشر کتاب‌هایی است که به متخصصان و کارآموزان و دانشجویان کمک می‌کند بر غنای علمی خود بیافزایند و قدمی موثر در راه ارتقای تخصص خود بردارند.

 درباره مجموعه کتاب‌های آموزش زبان Top Notch

سری کتاب‌­های Top Notch برای آموزش زبان انگلیسی، بار اول در سال 2006 میلادی توسط انتشارات پیرسون لانگمن به چاپ رسید. این سری شامل ۴ کتاب است که زبان‌آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. 

در ادامه، زبان‌آموزان دو کتاب تحت عنوان Summit می­‌خوانند که آن‌­ها را از سطح B2 به سطح C1 می­‌رساند. جٌن سَسلو و آلن آشر نویسندگان سری کتاب‌­های Top Notch هستند. سَسلو نویسنده کتاب­‌های زیادی برای نوجوانان و جوانان است. او زبان انگلیسی را در تمام سطوح، در آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی درس داده‌است و بیش از سی سال است که برای معلم‌های زبان‌­های خارجی، کارگاه­‌های آموزشی برگزار می­‌کند و روش­‌های تدریس را به آنان آموزش می‌دهد.

آلن آشر سال‌­ها زبان انگلیسی درس داده و روش‌­های تدریس را به معلمان آموزش داده است. او مشاور، برنامه­‌ریز و نویسنده چندین سری کتاب آموزش زبان انگلیسی است. آشر همچنین وسایل کمک آموزشی زیادی برای زبان‌آموزان در سنین مختلف طراحی و عرضه کرده است. او کتاب­‌های مختلفی برای نوجوانان و جوانان نوشته و دوره‌­های آموزشی آنلاین متعددی برای معلمان برگزار کرده است.

در کتاب‌­های Top Notch و Summit  به تمام مهارت­‌های زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن پرداخته شده است. اما، آنچه بیش از همه مورد توجه قرار گرفته، مهارت گوش کردن و صحبت کردن است. تمرین­‌های کاربردی این کتاب‌ها، زبان‌­آموز را در موقعیت‌­های مختلفی قرار م‌دهد که به او کمک می­‌کنند راجع به مسائل مختلف صحبت کند. در این مجموعه، هر فصل با چند هدف مشخص شده آغاز می‌شود و در انتهای فصل انتظار می‌رود زبان‌­آموزان به این اهداف دست پیدا کرده باشند.

گرامر در هر درس در بخشی جداگانه و به صورت جمله‌هایی که از مکالمه یا متن ریدینگ استخراج شده‌ مطرح می­‌شود. بعد از طرح نکته گرامری، یک یا دو تمرین آورده شده و سپس با کمک همان گرامر، گفت‌و‌گوی کوتاهی بین دو زبان‌­آموز صورت می­‌گیرد. در پایان هر فصل قسمتی برای مرور گرامر آن  در نظر گرفته شده‌است. 

در این مجموعه کتاب­‌ها، از سطح پایه تا آخرین سطح، توجه زیادی به مبحث تلفظ شده‌است. هر درس بخش تلفظ جداگانه‌­ دارد و به آموزش نشانه­‌های فونتیکس می­‌پردازد. این بخش همچنین به نکاتی همچون ترکیب­‌های صدا، تاثیر صداهای مجاور روی هم، لحن و غیره می­‌پردازد. همچنین در انتهای کتاب، بخشی با عنوان جدول تلفظ در نظر گرفته شده‌ که نشانه­‌های تلفظ کلمات را به صورت کلی ارائه می­کند.

از ویژگی­‌های مهم دیگر این کتاب بیان کلمات و جملات کاربردی در مکالمه‌­های کوتاه است. این مکالمات، دستور زیان درس جدید را هم در خود دارند، و با توجه به کوتاه بودن آن­ها، دانش­‌آموزان می­‌توانند آنها را ظرف مدت کوتاهی حفظ کنند. بخش تقویت کلمات نیز که در انتهای کتاب آمده است به بالا بردن تعداد کلمات زبان‌­آموزان کمک می‌­کند

خواندن کتاب TOP NOTCH 1 SB+WB را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب یکی از کتاب‌های آموزش زبان و مخصوص زبان‌آموزان سطح ۱ است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
شابکundefined
تعداد صفحات۲۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایل