با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب با این کتاب استرس نداشته باش اثر موسی زمان‌زاده‌دربان

دانلود و خرید کتاب با این کتاب استرس نداشته باش

با آموزش استرس را کنترل کنید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با این کتاب استرس نداشته باش  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب با این کتاب استرس نداشته باش

کتاب با این کتاب استرس نداشته باش نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه استرس خود را کنترل کنید.

بیشتر فشارهای روحی و جسمی از استرس بوجود می‌آید، اگر استرس به طول انجامد آن را استرس مزمن گویند که باعث به هم ریختن ماهیچه‌ها می‌شود که پس از آن آرامش شخص بهم می‌ریزد، در جمع بودن و از کم‌رویی فاصله گرفتن در تعادل و تعامل فرد با دیگران تاثیر به‌سزایی دارد، کسانی که در حالت استرس بر اعصاب و روح و روان خود تسلط ندارند درواقع فشار خون‌شان نیز رو به بالا حرکت کرده است که به یکباره با دستپاچگی، خشک شدن دهان و ... دیگر عوامل استرس روبرو می‌شوند، ایمان قوی و سپردن خود به خداوند و توکل و اعتماد به او در کاهش استرس بسیار مفید است.

خواندن کتاب با این کتاب استرس نداشته باش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی آرام پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب با این کتاب استرس نداشته باش

استرس یعنی فشار

معنای لغوی استرس، فشار است. در اصطلاح فیزیولوژیک، استرس عبارت است از فشاری که موجود زنده متحمل می‌شود که ممکن است جسمی، روانی، محیطی و درمورد انسان اجتماعی و معنوی نیز باشد.

مقابلهٔ موجود زنده با استرس، نوعی مکانیسم دفاعی بدن در رویارویی با خطر است که درمورد انسان، همواره از دورهٔ پارینه سنگی، عاملی ضروری برای بقای او بوده است. بدین معنا که در روزگاران گذشته، انسان اولیه در واکنش به خطر، جنگ یا گریز را پیشه می‌کرد و برای انجام ستیز یا گریز تغییرات بسیار مهم فیزیولوژیک در بدن او اتفاق می‌افتاد. امروزه نیز بدن انسان تحت استرس، پاسخی در قالب همان تغییرات فیزیولوژیک از خود بروز می‌دهد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۶۰-۴
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۶۰-۴