با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک تکه ابر

دانلود و خرید کتاب یک تکه ابر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک تکه ابر  نوشته  احمدرضا احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک تکه ابر

کتاب یک تکه ابر داستانی لطیف از شاعر رنگ‌ها، احمدرضا احمدی با تصویرگری سعیده زرندی است. 

این داستان خیال‌انگیز و زیبا از پسرکی می‌گوید که هر روز صبح عبور یک تکه ابر سفید را در پشت پنجره‌اش می‌دید. ابر زمان کوتاهی پشت پنجره توقف می‌کند و سپس به آسمان می‌رود ... 

کتاب یک تکه ابر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کودکان از خواندن این کتاب زیبا لذت می‌برند. 

درباره احمدرضا احمدی

احمدرضا احمدی، نویسنده، شاعر، نقاش و ویراستار ایرانی در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۱۹ در کرمان به دنیا آمد. او مدتی را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به فعالیت پرداخت. احمدرضا احمدی بنیان‌گذار سبک موج نو در دهه ۱۳۴۰، در شعر معاصر ایران است. این سبک بعدتر به حرکتی مدرنیستی تبدیل شد که داستان، نمایشنامه، سینما، موسیقی و نقاشی را تحت تاثیر قرار داد. احمدی در سال ۱۳۴۳ به همراه نادر ابراهیمی، اسماعیل نوری علاء، مهرداد صمدی، محمدعلی سپانلو، بهرام بیضایی، اکبر رادی، جعفر کوش‌آبادی، مریم جزایری و جمیله دبیری گروه طرفه را با هدف دفاع از هنر موج نو تأسیس کرد. انتشار دو شماره از مجله طرفه و تعدادی کتاب در زمینه شعر و داستان از فعالیت‌های این گروه است.

احمدرضا احمدی به عنوان شاعر برگزیده جایزه‌ی بیژن جلالی در سال ۱۳۸۵ انتخاب شد. او همچنین در سال ۱۳۸۸ نامزد دریافت جایزه هانس کریستین اندرسن بود. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۹۷۱-۴-۷
تعداد صفحات۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۹۷۱-۴-۷