با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز اثر لارس ام. بلودورن

دانلود و خرید کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز  نوشته  لارس ام. بلودورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز

کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز اثر لارس ام. بلودورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه زبان‌های خارجی است که زبان انگلیسی را با تاکید بر مکالمه آموزش می‌دهد.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز به دوست‌داران زبان انگلیسی کمک می کند که با انتخاب کلمات مناسب در زبان انگلیسی به‌راحتی با دیگران خوش و بش کنند. گفت‌و‌گو‌های کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز عباراتی در اختیارتان قرار می‌دهد که معاشرت کردن با رئیستان را ساده می‌کند و به پیشرفت‌تان می‌انجامد.

خواندن کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان آموختن مکالمات به زبان انگلیسی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۰۱-۶
تعداد صفحات۱۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۰۱-۶