با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تغییر در شیوه رهبری

دانلود و خرید کتاب تغییر در شیوه رهبری

یازده تغییر بنیادی که همۀ رهبران کسب‌و‌کار باید در آغوش بگیرند

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تغییر در شیوه رهبری  نوشته  جان. سی مکسول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تغییر در شیوه رهبری

کتاب تغییر در شیوه رهبری نوشته جان. سی. مکسول یازده تغییر بنیادی را که همه رهبران کسب و کارها باید در آغوش بگیرند، معرفی می‌کند. این کتاب را با ترجمه بهزاد شهابی در دست دارید. 

درباره کتاب تغییر در شیوه رهبری

رهبران تیم‌ها و مدیران کسب و کارها باید بتوانند به سرعت خود را با تغییراتی که در مسیرشان با آن روبرو می‌شوند، تطبیق بدهند. این تطبیق دهی به آن‌ها کمک می‌کند تا رشد شخصی و رشد سازمانشان را افزایش دهند و به دستاوردهای جدید برسند. اما واقعیت این است که این تغییرات آنچنان با سرعت انجام می‌شوند که اگر نتوانند خود را با آن هماهنگ کنند، از بین خواهند رفت و به طور کلی از چرخه رقابت حذف می‌شوند. اما راه حل چیست؟ 

جان. سی. مکسول در کتاب تغییر در شیوه رهبری، یازده تغییر بنیادی را معرفی کرده است. این تغییرات برای تمام مدیران کسب و کارها عملی و کارآمد هستند. مدیران با کمک این تغییرات می‌توانند شیوه تفکر و عملشان را متحول کنند. بدین ترتیب موفقیت آن‌ها در تغییر مسیر کاری و هماهنگ شدن با سرعت تغییرات، تضمین می‌شود. این کتاب برگرفته از تجربیات سال‌های کار ماکسول است به شما کمک می‌کند تا در همان مسیری گام بردارید که او از طریق آن به موفقیت رسید. 

کتاب تغییر در شیوه رهبری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به تمام مدیران کسب و کارها و رهبران تیم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره جان. ‌سی. مکسول

جان. سی. ماکسول نویسنده، مربی و کارشناس رهبری و مدیریت و سخنران حرفه‌ای آمریکایی در ۲۰ فوریه ۱۹۴۷ در میشیگان ایالت متحده آمریکا متولد شد. ماکسول به مدت ۳۰ سال به‌عنوان کشیش در کلیساهای اوهایو، ایندیانا، کالیفرنیا و فلوریدا حضور داشت. او در سال ۱۹۹۵ کلیسا را ترک کرد و تمام وقت خود را به صحبت کردن و نوشتن اختصاص داد. کتاب‌های او در رده پرفروش‌ترین‌های دنیا قرار دارند. دکتر مکسول موسسه EQUIP و شرکت جان مکسول را تاسیس کرد و بیش از ۵ میلیون مدیر را در سطح دنیا پرورش داد. از جمله مهم‌ترین کتاب‌هایی که به قلم او به نگارش درآمده‌اند عبارتند از: مدیریت نگرش، رهبری، صفت‌های بایسته یک رهبر، هفده اصل کار تیمی، قوانین طلایی کار تیمی، آنچه همه رهبران باید بدانند، در اندیشه حول، مدیریت ارتباطات و پرورش کارکنان.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۷۴۵۰۳-۳
تعداد صفحات۲۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۷۴۵۰۳-۳