با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان اثر علی دائمی لنگرودی

دانلود و خرید کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان

فرصت‌ها و تهدیدها

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان  نوشته  علی دائمی لنگرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان

کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان اثر علی دائمی لنگرودی و احمد عابدینی است. این کتاب به مخاطب در شناخت عملکرد و اهداف رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور کمک می‌کند.

درباره کتاب شناخت شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان

 بیش از دو دهه است که شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان پا به عرضه وجود گذاشته‌اند. از اوایل دهه شصت هجری خورشیدی اوایل دهه هشتاد میلادی گام‌های اولیه برای راه‌اندازی شبکه‌های فارسی زبان محلی برداشته شد. شبکه‌هایی که در هفته چند ساعتی بیشتر برنامه نداشتند و این برنامه‌ها از طریق ارتباط کابلی برای مشترکان در آمریکا قابل مشاهده بود. این فعالیت محدود، سال به سال گسترش یافت تا در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد خورشیدی این شبکه‌ها به مناسبت نوروز اقدام به برنامه‌سازی کرده و تولیدات خود که بیشتر ترانه و رقص بود را از طریق شبکه‌های قاچاق فیلم وارد ایران کرده و با قیمت‌های گزافی به فروش می‌رساندند. این روند ادامه یافت تا این که امکان دریافت شبکه‌های تلویزیونی ماهوارهای از طریق تجهیزات دریافت ماهوارهای فراهم شد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز در سال ۱۳۷۶ شبکه جهانی جام جم را برای ایرانیان خارج از کشور ساکن در آمریکا، اروپا و آسیا راه اندازی کرد که با استقبال گسترده‌ای روبه رو شد. امروزه شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور افزایش یافته‌اند و برنامه‌های خود را از طرق مختلف مانند اینترنت و ماهواره و فضای مجازی منتشر می‌کنند.

 کتاب حاضر انواع شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور و فعالیت‌های آنان از جمله شبکه من و تو و جِم را برررسی کرده و آسیب‌ها و پیامدهای منفی این شبکه‌ها برای خانواده‌ها را تشریح کرده است.

خواندن کتاب شناخت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب علاوه برای آن که اطلاعات جالبی را درباره شبکه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور به قشر پژوهشگر و متخصص می‌دهد، خواندن آن برای خانواده‌های فهیم ایرانی هم مفید و اثربخش خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۸-۳۶-۳
تعداد صفحات۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۸-۳۶-۳