با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵۲ راز روانشناسی

دانلود و خرید کتاب ۵۲ راز روانشناسی

برای بهبود بخشیدن به زندگی، برحسب یک فرصت یک هفته ای

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۵۲ راز روانشناسی  نوشته  کریس دی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۵۲ راز روانشناسی

کتاب ۵۲ راز روانشناسی، برای ببهبود بخشیدن به زندگی، بر حسب یک فرصت یک هفته‌ ای، اثری از کریس دی با ترجمه مریم آخوندی است. این کتاب راهکارهای مفیدی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی دارد. 

درباره کتاب ۵۲ راز روانشناسی

کریس دی کتاب ۵۲ راز روانشناسی را بر اساس تجربه‌اش در سال‌ها کار بالینی نوشته است. این کتاب، شامل اصولی است که به تمام افراد بینشی خاص می‌دهد تا در موقعیت‌های مختلف زندگی از آن‌ استفاده کنند. در حقیقت نویسنده در تلاش است تا به مخاطبان کمک کند که شخصیتشان را بهبود بخشند، عزت نفسشان را بالا ببرند، یادگیری‌شان را وسعت بخشند و توانایی‌هایشان را در برابر چالش‌ها بالا ببرند و قدرت حل مساله را پیدا کنند. راهکارهای این کتاب به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را تغییر دهید و شادی و لذت حقیقی را تجربه کنید. 

کتاب ۵۲ راز روانشناسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن این کتاب را به تمام افرادی که دوست دارند زندگی‌شان را بهبود ببخشند و به سمت خوشبختی واقعی حرکت کنند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dexter
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

کتابی بسیار عالی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی شخصی‌. به شخصِ نسبت به کتاب های روان شناسی که پر از داستان و خاطرات نویسنده هست و پرگویی و اضافه گویی دارند حس خوبی ندارم . این کتاب برخلاف سایر کتاب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۲۱۵-۲
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۲۱۵-۲