با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب با پرنده ها اثر فرانچسکا سانا

دانلود و خرید کتاب با پرنده ها

۳٫۳ از ۶ نظر
۳٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با پرنده ها  نوشته  فرانچسکا سانا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب با پرنده ها

کتاب با پرنده ها داستانی لطیف و زیبا به نویسندگی و تصویرگری فرانچسکا سانا است. این داستان زیبا درباره سختی‌ های جنگ و مهاجرت نوشته شده است. آرزو قلی زاه این اثر را به فارسی ترجمه کرده است. 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب با پرنده ها

کشور درگیر جنگ شده است. بسیاری از خانواده‌ها عزیزانشان را در جنگ از دست می‌دهند. زندگی روز به روز سخت تر می‌شود چرا که همه چیز در شرف نابودی و ویرانی است. خانواده‌ای که پدرشان را در جنگ از دست داده‌اند، تصمیم می‌گیرند تا از کشور جنگ‌زده‌شان به جای دیگری، کشوری که امن باشد، مهاجرت کنند...

فرانچسکا سانا این داستان لطیف را بر اساس داستان‌های واقعی نوشته است. ما همیشه در اخبار و گفتگوهای روزمره درباره جنگی که کشورها را در بر می‌گیرد و جان مردم بیگناه را می‌گیرد شنیده‌ایم. داستان مهاجران و پناهجویان نیز که پای ثابت اخبار به شمار می‌رود. اما آیا تا به حال با آنان به گفتگو نشسته‌ایم؟ 

کتاب با پرنده ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان از شنیدن این داستان لذت می‌برند و درباره مفاهیمی مانند جنگ، صلح، دوستی و آرامش تفکر می‌کنند. این کتاب می‌تواند راهنمای خوبی برای والدین و مربیان باشد تا با کمک آن با بچه‌ها درباره اینگونه مسائل صحبت و گفتگو کنند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Unknown
۱۴۰۱/۰۳/۰۲

۲۳۲

Delara MMS
۱۴۰۰/۰۸/۱۸

یکم لوس بود البته برای بچه های کوچیک شاید بهتر باشه تا من که ده سالمه🙂و بیشتر هم تصویر بود تا نوشته

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۰۶۱-۱
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۰۶۱-۱