با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب سفر به آلفا اثر پرویز حدادی

دانلود و خرید کتاب سفر به آلفا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر به آلفا  نوشته  پرویز حدادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر به آلفا

کتاب سفر به آلفا نوشته پرویز حدادی است. این کتاب یک داستان علمی تخیلی است که در سال ۲۰۵۵ روایت می‌شود. اتفاقات در فضای یک سفینه روایت می‌شود.

انسان که با چالشی بر روی کره زمین روبه‌روست تمامی منابع و ذخائر خود را یکی پس از دیگری به اتمام رسانده و با ازدیاد جمعیت و کمبود آب آشامیدنی و غذا روز به‌روز با مشکلات عدیده‌ای روبه روست در چند نقطه بر روی زمین بخاطر از دست رفتن منابع آبی درگیری‌ها و زد و خوردها ادامه دارد بسیاری از حیوانات به علت کمبود آب از بین رفته‌اند و برای برداشت محصولات زراعی آب کافی وجود ندارد مؤسسات و سازمآن‌های حمایتی و بشردوستانه جوابگوی این همه انسان گرسنه را نمی‌دهد دانشمندان و محققان کره زمین پیش‌بینی کرده‌اند چنانچه چاره‌ای برای این مشکل نیابند حیات از روی کره زمین محو خواهد شد بشر با آزاد کردن گازهای دی‌ اکسید کربن و سوخت حاصل از کارخانجات لایه اوزن را نازک کرده و تابش اشعه‌های زیان آور موجب بسیاری از بیماری‌های پوستی شده درجه حرارت زمین بالا رفته است و بخش‌‌‌هایی از شهرهای مجاور دریاهای آزاد در زیر آب قرار گرفته و بسیاری از حیوانات دریایی از بین رفته‌اند با گرم‌تر شدن زمین جنگل‌ها پی‌درپی در آتش می‌سوزند در این بین مرکز تحقیقات فضایی بین‌المللی هرچه سریع‌تر مشغول ساخت سفینه‌ای است که نسل بشر را نجات داده و ادامه حیات را از کره زمین به یکی از سیاراتی که دارای شرایط مناسب برای زیست را دارا باشد انتقال دهد.

این کتاب یک فضا آخرالزمانی است.

خواندن کتاب سفر به آلفا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌ها علمی  تخیلی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۴۹۵-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۷۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۴۹۵-۳