کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد (۲۰۲۰) اثر عادل زینال پور قطار

دانلود و خرید کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد (۲۰۲۰)  نوشته  عادل زینال پور قطار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد (۲۰۲۰)

کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد ۲۰۲۰ نوشته دکتر عادل زینال پورقطار مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد ۲۰۲۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب کولون، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۴-۴
تعداد صفحات۵۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۴-۴