کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) اثر عادل زینال‌پور

دانلود و خرید کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰)  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰)

کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) نوشته دکتر عادل زینال‌پور مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب نوزادان ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰)  مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب تروما، شوک، هموستاز، آب و الکترولیت (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۹-۰
تعداد صفحات۵۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۹-۰