با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا اثر جواد وحیدی

دانلود و خرید کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا  نوشته  جواد وحیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا

 کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا نوشته گروه نویسندگان نشر فناوری نوین است. دیدگاه شی گرایی از اواسط دهه ۱۹۷۰ تا اواخر ۱۹۸۰مطرح شد. در این دوران تلاش های زیادی برای ایجاد روش‌های تحلیل و طراحی شی‌گرا صورت پذیرفت. نتیجه این تلاش‌ها بود که در طول ۵ سال، تعداد متدلوژی‌های شی‌گرا از کم تر از ۱۰ متدلوژی به بیش از ۵۰ متدلوژی رسید. تکثیر متدلوژی‌ها و زبان‌های شی‌گرایی و رقابت بین این‌ها به حدی بود که این دوران به عنوان جنگ متدلوژی‌ها لقب گرفت.

برنامه‌نویسی شی‌گرا شیوه نوینی است که در آن می‌توان قطعاتی را ایجاد کرد و در برنامه‌های مختلف مورد استفاده قرار داد. قابلیت خوانایی برنامه‌هایی که در این روش نوشته می‌شوند بالا بوده، تست، عیب‌یابی و اصلاح آن‌ها آسان است. شی‌گرایی، بر اشیا تاکید دارد. در برنامه‌نویسی شی‌گرا اشیا به صورت انتزاع مطرح می‌شوند. انتزاع به آن چیزی می‌گویند که در مورد آن فکر می‌کنید و در یک دید کلی مطرح می‌کنید. مثلاً وقتی به یک دانه شن فکر می‌کنید ناخوداگاه فکرتان به سمت ساحل می‌رود یا وقتی به یک درخت فکر می‌کنید ذهنتان به سمت جنگل متمرکز می‌شود.

خواندن کتاب تحلیل و طراحی شی‌گرا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی پیشنهاد می‌کنیم 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۳-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۳-۲