با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای عملی مدیریت هتل

دانلود و خرید کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل

۱۸۹ راه برای کسب موفقیت استثنایی در جلب رضایت مهمانان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل  نوشته  وینسنت مگنینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل

کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل نوشته وینسنت مگنینی و کارول سایمون، ۱۸۹ راه برای کسب موفقیت استثنایی در جلب رضایت مهمانان را به هتل‌داران پیشنهاد می‌کند.

این کتاب را هومان تامپی و حمید ضرغام بروجنی به فارسی ترجمه کرده‌اند.

درباره کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل

هتل‌داری یکی از شغل‌هایی است که به طور مستقیم با صنعت گردشگری و توریسم در ارتباط است. بنابراین می‌تواند تاثیر مستقیم در اقتصاد کشور داشته باشد. هتل‌داران باید مهارت بالایی در روابط عمومی داشته باشند. جالب است بدانید که اهمیت این شغل به حدی بالا است که رشته دانشگاهی مخصوص به خود را دارد. اما علاوه بر  تحصیلات، کسب تجربه و شنیدن تجربیات انسان‌های موفق دیگر در این حوزه نیز می‌تواند به بالا بردن کیفیت کار هتل‌داران کمک کند. 

وینسنت مگنینی و کارول سایمون در کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل، ۱۸۹ راه برای کسب موفقیت استثنایی در جلب رضایت مهمانان را به مخاطبان پیشنهاد می‌کنند. این پیشنهادات حوزه‌های مختلفی از جمله خدمت‌رسانی، مدیریت، ارتباط با کارمندان، ارتباط با مهمانان و ... را شامل می‌شود. 

کتاب راهنمای عملی مدیریت هتل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب اثری کاربردی و سودمند برای تمام هتل‌داران است. افرادی که در زمینه اداره اقامتگاه‌ و ... نیز فعالند می‌توانند از محتوای این کتاب استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۴۳۲-۳
تعداد صفحات۲۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۴۳۲-۳