با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها اثر سیدعون‌رضا رضوی

دانلود و خرید کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها

بازارهای سرمایه اسلامی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها  نوشته  سیدعون‌رضا رضوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها

کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها نوشته سیدعون‌رضا رضوی و عبیدالله عصمت‌پاشا و عباس میر‌آخور است. این کتاب به بازارهای سرمایه اسلامی می‌پردازد.

درباره کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها

علاقه روزافزون به سیستم مالی و بانکی اسلامی در دو دهه گذشته، بحث در مورد چارچوب جامع اقتصاد کلان اسلامی را زنده کرده است.مدتها است که بحث می‌شود که زمان آن فرا رسیده است که اقتصاد اسلامی از طریق نظام عقیدتی اقتصادی مبتنی بر عدالت، جایگزینی برای مشکلات بدهی و بحران مدیریت مالی ارائه دهد. پاسخ به مشکلات فوق می تواند در این چارچوب عقیدتی و در فلسفه تسهیم ریسکی باشد که نظام اقتصادی اسلامی پیشنهاد می‌کند.

با استفاده از مفهوم تسیهم ریسک به عنوان راه حل اساسی برای پایداری مداوم بحران‌های حاکمیتی، نقش بازارها و به ویژه بازارهای سرمایه ظاهر و مشخص می‌شود.

تسهیم ریسک و به‌طور کلی فلسفه اقتصاد اسلامی، مدت‌هاست که برای پیشرفت و اصلاحات و نوآوری ایده‌های گوناگونی را برای ملت‌های مختلف فراهم آورده است.برخی از این ایده‌ها در تأمین مالی سرمایه گذاری مخاطره آمیز زنده مانده‌اند و با گذر زمان ، ابزارهای تسهیم ریسک برای بنگاه‌ها و دولت‌ها برای هدف قرار دادن بازارهای داخلی با ابزارهای انتقال ریسک جایگزین شده‌اند.این کتاب پیشنهادات اولیه و برخی از کارهای تجربی درباره ابزارهای تسهیم ریسک در چارچوب بازارهای کلان و خرد را که توسط دولت‌ها هر دو برای استفاده در منابع مالی در هزینه‌های عمومی قابل استفاده است، ارائه می‌دهد.

خواندن کتاب مالیه عمومی و بازارهای سرمایه‌ی اسلامی؛ نظریه و کاربردها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران اقتصاد پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۳۹۵-۳
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۳۹۵-۳