با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی اثر نیما جمشیدی

دانلود و خرید کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی  نوشته  نیما جمشیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی

کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی نوشته نیما جمشیدی مریم برخورداری نائینی یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی، منطبق با سرفصل مصوب وزارت علوم به گونه ایی تدوین شده است که دانشجویان را با دانش توانبخشی آشنا کند. مطالب این کتاب شامل معرفی اصول و مفاهیم توانبخشی، افزارهای توانبخشی و کاربرد آن‌ها در بازتوانی و بهبود زندگی افراد، در ۱۶ بخش است. به منظور تفهیم بهتر مطالب متناسب با عناوین مختلف فیلم هایی گردآوری شده است که در متن به شماره فیلم ارجاع داده شده است. با توجه به نحوه بیان مطالب، کتاب حاضر برای دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک و ... می‌تواند مفید و کاربردی باشد.

کتاب تخصصی دستگاه‌ها و تجهیزات توانبخشی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 


سایر کتاب‌های نیما جمشیدی

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۷۹-۳‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۳۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۷۹-۳‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬