با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با آیورودا

دانلود و خرید کتاب آشنایی با آیورودا

تقویت نیروی حیات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با آیورودا  نوشته  سارا لی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با آیورودا

کتاب آشنایی با آیورودا نوشته سارا لی است که با ترجمه حمیدرضا رفیعی و فرحناز حائری منتشر شده است. آیورودا (علم زندگی) دانش باستانی و کهنی است که در میان هندیان باستان مورد توجه قرار می‌گرفته. در آیورودا از گیاهان طبی، ماساژ و یوگا برای درمان بیماران استفاده می‌شود. در این کتاب با این دانش باستانی آشنا خواهید شد و بطور کاربردی قادر خواهید بود آن را برای داشتن جسم و روحی سالم‌تر به کار گیرید.

دربارهآشنایی با آیورودا

آيـورودا بـيش از ۵۰۰۰ سـال قـدمت دارد. ايـن دانـش كهـن فلـسفه‌ی پيچيده‌ای در باب چگونگی كاركرد ذهن و بدن دارد كه پايـه‌ی رويكـرد آن به پيشگيری و درمان بيماری‌ها است. آيورودا تركيبی از رژيم غذايی، داروهای طبيعی، روال‌هـای روزمـره، روش‌های جوان‌سازی و سم‌زدايی، و درمان‌های عملی است؛ همينطـور مديتيشن و اصول «زندگی خردمندانه» را طبق فلسفه‌ی يوگا، بـرای سـالم نگه داشتن ذهن و بدن، درمان بيماری‌هايی كه حادث می‌شوند و داشـتن زندگی سالم و عمر طولانی مورد استفاده قرار می‌دهد.

خواندن کتاب آشنایی با آیورودا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند روح و جسم سالم داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۶۵-۱۰۱-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۶۵-۱۰۱-۷