با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی

دانلود و خرید کتاب مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی  نوشته  اکرم فراوانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی

مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی نوشته اکرم فراوانی و فرزانه غریبی است. امروزه تنوع گستردۀ برنامه‌های درسی و فراوانی موضوعات مرتبط با آن در زمینۀ تدریس زبان دوم و طراحی دوره، این حوزه را تبدیل به یکی از بحث‌برانگیزترین حوزه‌های آموزش زبان دوم کرده است. 

اجرای برنامه‌های درسی برای استفاده در برنامه‌های آموزش زبان با اهداف خاص در سطح بین‌الملل، می‌تواند شامل مسائل مرتبط با ساختار درس‌ها، روش انتقال محتوا و قالب، ارائه محتوا و ارزیابی آن باشد. 

انواع مختلف برنامۀ درسی با وجود تفاوت در محتوا و مبنای نظری، یک دغدغۀ مشترک دارند: مدرسان باید با انواع مختلف برنامۀ درسی آشنا باشند و بتوانند آنها را مورد تحلیل انتقادی قرار دهند.

 کتاب مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی مجموعۀ سیزده مقاله دربارۀ مفاهیم و انواع برنامه‌های درسی است که در دوره‌های آموزش زبان به اجرا در می‌آید.

 سه فصل اول اختصاص دارد به مقدمات و مسائل نظری و رویکردهای فلسفی و طبقه‌بندی‌های کلان که از انواع برنامه‌های درسی می‌شود. و در ده فصل، ده نوع برنامه درسی معرفی می‌شود.

خواندن کتاب مسائلی در طراحی برنامه‌ی درسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدرسان و معلمان آموزش زبان

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۴۹-۳۹-۱
تعداد صفحات۳۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۴۹-۳۹-۱