۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره‌ی خواب و اختلالات خواب

دانلود و خرید کتاب ۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره‌ی خواب و اختلالات خواب

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره‌ی خواب و اختلالات خواب  نوشته  سودهانسو چوکروورتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره‌ی خواب و اختلالات خواب

کتاب ۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره‌ی خواب و اختلالات خواب نوشته سودهانسو چوکروورتی، یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی و خانواده‌های کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی و آزمون‌های جامع پزشکی و دستیاری انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف پزشکی تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجو را برطرف می‌کنند.

اما انتشارات تیمورزاده با توجه به فراگیر شدن بیماری کرونا این کتاب را به انضمام پروتکل‌های رسمی بهداشتی منتشر شده برای سلامت خانواده‌ها، مشاغل و اماکن برای همه منتشر گرده است.

خواندن کتاب سودهانسو چوکروورتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر مشکل خواب دارید این کتاب مفید را از دست ندهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
HiLi
۱۳۹۹/۱۰/۱۹

کتاب از نظر من به عنوان یک مخاطب معمولی خیلی قابل فهم و کامل بود برای کسانی که دچار چنین مشکلی هستند بسیار راهگشاست و آگاهی میده هر چند قطعا جایگزین دکتر نیست ولی خیلی از تصورات ذهنی رو میتونه اصلاح کنه من لذت

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۲۰-۷۰۸-۲
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۲۰-۷۰۸-۲