خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی

دانلود و خرید کتاب خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی  نوشته  احمدعلی نوربالا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی

کتاب خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی که به همت دکتر احمدعلی نوربالا منتشر شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان روان‌شناسی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب خودشیفتگی فرهنگی و ناکامی قومی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 روان‌شناسان به ویژه فعالان حوزه روان‌شناسی اجتماعی

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شبنم شرفی
۱۴۰۰/۰۴/۱۷

عملا هیچ اطلاعاتی به خواننده داده نمی شود در این کتاب، اگر کلمه ی خودشیفته را در گوگل جستجو کنید به مراتب اطلاعات بهتر و بیشتری به دست می آید، بیشتر شبیه به کتاب های دعا و احادیث بود، پر

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸۸۷۴-۲
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸۸۷۴-۲