دانلود و خرید کتاب خرگوشی با دماغ قرمز هلمه هاینه ترجمه امیرفرهنگ نعمتی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب خرگوشی با دماغ قرمز

خرگوشی با دماغ قرمز نوشته هلمه هاینه از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

درباره کتاب خرگوشی با دماغ قرمز

در این کتاب مصور نویسنده داستان خرگوشی با دماغ قرمز و گوشی آبی را تعریف می‌کند. اتفاقی که خیلی به ندرت رخ می‌دهد. داستان خرگوشی با دماغ قرمز به کودک می‌آموزد که چگونه تفاوت‌ها می‌تواند گاهی امتیاز و توانمندی‌های ویژه را به همراه داشته باشد.

خواندن کتاب خرگوشی با دماغ قرمز را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظرات کاربران

Ali Shafiee
۱۴۰۰/۰۵/۱۵

چند صفحه و تمام اصلا نخرید ارزششو نداره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۲ صفحه

حجم

۱٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۲ صفحه

قیمت:
۱۳,۰۰۰
تومان