با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سلامتی بدون درد

دانلود و خرید کتاب سلامتی بدون درد

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سلامتی بدون درد  نوشته  موسی زمان‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سلامتی بدون درد

کتاب سلامتی بدون درد نوشته‌ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به شما کمک می‌کند با ورزش کردن به صورت متداول بدن سالم‌تری داشته باشیم.

امروزه انسان‌ها سعی می‌کنند به هر طریق که شده است، خود را از انواع بیماری‌ها نجات دهند، مهم‌ترین بخشی که در بدن می‌تواند سلامتی را تضمین کند کبد می‌باشد، فکر سم‌زدایی از کبد توجهی به سلامتی است، نحوه‌ی خوردن، خوابیدن و تنفس درصد سلامتی را تعیین می‌کند، تمیز شدن کبد، از بین بردن چربی خون، کنترل نمودن فشار خون و دوری از استرس و توجه به کودک درون و آشتی با او، نقش موثری برای ادامه‌ی زندگی دارد، البته از ورزش نیز نباید غافل بود، اگرچه چاشنی خوشمزه‌ی شادی درمانی تاثیر بسزایی دارد، که حرف اول و آخر را می‌زند.

خواندن کتاب سلامتی بدون درد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد و سالم پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب سلامتی بدون درد

اثرات مفید خنده

در دنیای امروزی که استرس و اضطراب در میان اکثر افراد از کودکان گرفته تا سالمندان موج می‌زند، بیش‌تر افراد تنها به فکر تامین امرارمعاش و رفع مشکلات‌شان هستند و کمتر کسی یافت می‌شود که برای شادی و خنده وقت بگذارد و اگر هم افرادی به فکر شاد کردن و خنداندن خود باشند از دید افراد دیگر جامعه غیرعادی به‌نظر می‌آیند و گویی این افراد هیچ مشکلی در زندگی ندارند. غافل از آن‌که کسی که بتواند در برابر ناملایمات و شرایط دشوار زندگی خودش را شاد نگه دارد عملی بسیار شجاعانه و عاقلانه انجام داده است.

مجله یوگا، شماره ۴۰ / صفحه ۱۲

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ali
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

زیاد خوب نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰-۵-۲۸
تعداد صفحات۵۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰-۵-۲۸