با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!

دانلود و خرید کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!

راه‌های مدیریت صحیح و تاثیرگذار

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!  نوشته  موسی زمان‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!

کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید! نوشته‌ی موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به شما کمک می‌کند در لحظات سخت و دشوار تصمیمات بهتری بگیرید.

درباره کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!

استثناء بودن فرد در جامعه صفاتی را از او به همه نشان می دهد که آن خصوصیات به وضوح در او قابل مشاهده است، این افراد در عین حالی که در کار خود قاطعیت دارند از صداقت و راستی پیمایی نیز برخودارند و در عین حال خردمندانه سعی می‌کنند به تحکیم ارتباط خود با دیگران مبادرت ورزند و با این خصوصیات است که به اهداف اصلی خود نزدیک و نزدیکتر می‌شوند.

استثناء بودن یک فرد به بخشش و عزت نفس او نیز برمی‌گردد، مجموعه‌ی این صفات موجب پایین آوردن توقعات می‌شود و به صراحت می‌توان گفت، یک فرد بعد از عجین شدن با این صفات، قیاس کردن با شخص دیگر را نیز فراموش می‌کند، البته این صفات درون هر کس هست، اگر نیک بنگریم. این کتاب زندگی شما را استثنایی می‌کند.

خواندن کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که زندگی شاد را دوست دارند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب با این کتاب زندگی استثنایی داشته باشید!

 قاطعیت

گاهی‌اوقات، به‌خصوص در محیطی که رقابت وجود دارد، قاطعیت با پرخاشگری اشتباه گرفته می‌شود. پرخاشگری یعنی بدون توجه به این‌که چه چیز (یا چه کسی) در مقابل‌مان باشد به راه‌مان ادامه دهیم. در حالی که قاطعیت یک قابلیت ذهنی است که بتوانیم درست و راحت افکار، احساس، نظر و باورهای‌مان را ابراز کنیم. حال این سوال‌ها را از خود بپرسید:

آیا می‌توانید احساسات، باورها و افکارتان را به دیگران بگویید و به شیوه‌ای سازنده از آن‌ها دفاع کنید؟

آیا می‌توانید وقتی که می‌دانید، دارید کار درستی انجام می‌دهید بگویید «نه» و احساس گناه نکنید؟

آیا تا به‌حال شده که آرزو کنید، ای کاش در میان جمع آن‌چه را که در فکرتان بود و دل‌تان می‌خواست بگویید، می‌گفتید و ساکت نمی‌ماندید؟

آیا دوست دارید طوری به راه‌تان ادامه دهید که هیچ‌چیزی جلودارتان نباشد؟

با دارا بودن این مهارت‌های روانی، در نهایت به آن‌چه می‌خواهید، می‌رسید. درضمن با داشتن این موقعیت، می‌توانید روابط‌تان، (روابطی که برای‌تان مهم است) را هم حفظ کنید. صداقت و شناخت احساسی که دارید، نشانهٔ ضعف نیست. هم‌چنین نرم و مودبانه ولی محکم و با قاطعیت اظهارنظر کردن هم، نمود ضعف و حقارت نمی‌باشد. این رفتارها هر دو نشانه‌های هوش درونی و ارتباطی هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۵۱-۴
تعداد صفحات۶۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۵۱-۴