با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قدرت اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب قدرت

بزرگ‌ترین قدرت جهان برای داشتن هر چیزی که می‌خواهید

۳٫۹ از ۷ نظر
۳٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت

میکروکتاب قدرت خلاصه کتابی از نویسنده مشهور کتاب‌های انگیزشی و موفقیت، راندا برن است. راندا برن در این کتاب درباره قدرت‌های درونی انسان صحبت می‌کند.

ما تنها به دنیا نمی‌آییم. از بدو تولد، نیروهایی در ما نهادینه شده تا بتوانیم از آنها برای ساخت یک زندگی ایده‌آل استفاده کنیم. چه بسا که بسیاری از ما با گذر زمان و عبور از مرحله کودکی، از قدرت‌های درونی خودمان فاصله می‌گیریم. قدرت به ما یادآور می‌شود که هنوز هم می‌توانیم به دوران اوج شجاعت، توانایی و بی‌مانندی دست پیدا کنیم که این کار تنها با شعله‌ور کردن قدرت «عشق» انجام خواهد شد.

 این میکروکتاب روش دستیابی به یک زندگی جادویی را به شما نشان می‌دهد. روشی که با کمک آن می‌توانید به کشف دنیای درونی خود بپردازید، چرا که وقتی از درون سرشار از عشق باشید، دنیای بیرونی‌تان بهترین خواهد شد.

 خواندن کتاب قدرت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 درباره راندا برن

راندا برن، نویسنده‌ معروف استرالیایی است که با نوشتن کتاب «راز» و تولید یک فیلم از آن توانست مخاطبان بسیاری را به خواندن آثارش دعوت کند و زندگی انسان‌های زیادی را نجات دهد و امید به زندگی را به آنها بازگرداند. 

او در سال ۲۰۰۴ پس از مرگ پدرش دچار افسرگی شدید شد و با تشویق دخترش شروع به مطالعه کتاب‌های روانشانسی قدیمی و تحقیق درباره تفکر مثبت و قوانین جذب کرد. او زندگی خود را در راه اشاعه این فرهنگ وقف نموده و پس از کتاب پرفروش «راز»، دست به انتشار کتاب‌های کامل‌تری مثل «معجزه»، «قهرمان»، قدرت و.. کرده است که هر کدام به صورت تخصصی‌تر به مباحث قانون جذب می‌پردازند.

 بخشی از کتاب قدرت

قدرت می‌تواند مفهوم خودش را در زندگی تو نشان دهد. به این صورت که یا خوشبختی یا بدبخت. به زندگی‌ات نگاه کن، اگر جنبه‌های مثبت و شادی‌آور آن بیشتر باشد، یعنی از قدرت درونی مثبت خود برای ساختن زندگی‌ات استفاده کرده‌ای. اما اگر همیشه در حالت ناراحتی، خشم، فقر و هر مورد منفی دیگری به سر ببری، یعنی قدرت درونی منفی خود را به کار بسته‌ای تا زندگی‌ات را به نابودی بکشانی. کسانی که همیشه حالشان خوب است، مفهومی به نام عشق، در زندگی‌شان جاری است.

نیروی عشق آنقدر قدرت دارد که همه دانشمندان، فلاسفه و پیامبران الهی در مورد آن سخن‌های فراوانی گفته‌اند. اما انسان‌های زیادی در این دنیا وجود دارند که از این نیرو خبر ندارند. محتوای عشق در هر زبانی و با هر مفهومی یک پیام حقیقی دارد و آن چیزی نیست جز خودِ عشق. وقتی با همه وجودتان و با یک شادی درونی به سمت چیزی می‌روید یا به کسی عشق می‌دهید، بزرگترین جریان این نیرو را به کار گرفته‌اید و بهترین هر چیزی را جذب می‌کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
نوع فایلEPUB