با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اعتیاد و ورزش  نوشته  معین بنی‌اسدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب اعتیاد و ورزش

کتاب اعتیاد و ورزش اثر ‏معین‏ بنی‌اسدی، ‏محمد ‏رحیمی، ‏حمید ‏دستجردی و ‏زهرا ‏ملاحی کوهستکی درباره‌ی نقش ورزش در از بین بردن اعتیاد است. 

درباره‌ی کتاب اعتیاد و ورزش

کتاب عتیاد و ورزش یک اثر خواندنی و جالب درباره‌ی اعتیاد و نقش ورزش در پیشگیری از اعتیاد و کمک به درمان و ترک مواد مخدر است. معین‏ بنی‌اسدی، ‏محمد ‏رحیمی، ‏حمید ‏دستجردی و ‏زهرا ‏ملاحی کوهستکی در کتاب اعتیاد و ورزش ابتدا مقدمه‌ای خواندنی درباره‌ی مواد مخدر و دلایل اعتیاد و پیشینه‌ی استفاده از مواد مخدر بیان می‌کنند و سپس به بیان راهکارها و نقش ورزش در جلوگیری از اعتیاد و یا کمک به درمان و ترک معتادان می‌پردازند. آن‌ها همچنین درباره‌ی برنامه‌های ورزشی مختلف که می‌تواند به عنوان یک عامل کمکی به مردم برای ترک اعتیاد کمک کند، هم مطالبی خواندنی نوشته‌اند. 

کتاب اعتیاد و ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب اعتیاد و ورزش اثری خواندنی برای تمام علاقه‌مندان و پیشکسوتان در زمینه‌های ورزشی و تربیت بدنی است. اگر با مبتلایان به اعتیاد کار می‌کنید کتاب اعتیاد و ورزش می‌تواند به شما کمک کند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۸۷۷۶-۲
تعداد صفحات۷۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۸۷۷۶-۲