با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فلسفه زندگی موفق

دانلود و خرید کتاب فلسفه زندگی موفق

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فلسفه زندگی موفق  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فلسفه زندگی موفق

کتاب فلسفه زندگی موفق نوشته جیم ران است که با ترجمه خاطره باقری منتشر شده است. این کتاب به ما می‌گوید همه ما به دنبال بهترین معاملهِ ممکن هستیم. پس راه درست معامله چیست.

درباره کتاب فلسفه زندگی موفق

اغلب اوقات مهم‌ترین خریدهای ما نه توسط اسکناس‌هایِ دلار بلکه توسط زمان‌مان به دست می‌آید. این حقیقتی است که اغلب ما از یاد می‌بریم که ارزش زمان از پول بیشتر است. همیشه می‌توان پول بیشتر به دست آورد، اما نمی‌توانید زمان بیشتری به دست آورید. همیشه باید از زمانتان عاقلانه استفاده کرده و برای زمانی که صرف کرده‌اید بهترین بازدهی را دریافت کنید.

همه انسان‌ها می‌توانند مانند کرم ابریشم از پیله خارج شده، دگرگون شوند و به دل آسمان بروند. طی این رشدِ فردی، اطلاعات درونی شده و از سوی دیگر، الهام‌بخش دیگران می‌شود. هنگامی که برای یادگیری زمان صرف می‌کنید، بر روی خود و آینده‌تان سرمایه‌گذاری کرده‌اید. یک ایده خوب می‌تواند آینده‌تان را به طرز موثری تغییر دهد. از سلامتتان گرفته تا وضعیت مالی و روابطتان.

خواندن کتاب فلسفه زندگی موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر مسیر زندگی و پیشرفت پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب فلسفه زندگی موفق

یک دلیل خوب برای اینکه همه دوست دارند به آمریکا بیایند وجود دارد، و آن هم نردبان ترقی اقتصادی شگفت‌انگیزمان است. نردبان اقتصادی آمریکا از افرادی که روزانه چند دلار درآمد دارند تا کسانی که روزانه صدها میلیون حقوق می‌گیرد را دربرمی‌گیرد. اما چگونه می‌شود از سالی چند صد میلیون درآمد به چند میلیون در سال برسیم؟ در واقع این سؤال چند میلیون دلار می‌ارزد، نه؟ بازهم می گویم، جوابش فلسفه است.

شما می‌توانید منتظر بمانید تا دولت حداقل دستمزدها را بالا ببرد که به آن فلسفه مداخله دولت می گوییم. اما اگر منتظر باشید چنین اتفاقی بیافتد، هیچوقت یک فرد پردرآمد نمی‌شوید. حتی نمی‌شود برای اتفاق افتادن چنین چیزی به شرکتی که در آن کار می‌کنید وابسته باشید.

می‌توانید فلسفه تقاضا که براساس آن از کارفرمایتان تقاضای حقوق بیشتر می‌کنید را امتحان نمایید. ممکن است این کار درآمدتان را بیشتر کند. اما آیا اینگونه میلیونر می‌شوید؟ خیر. حتی اگر با دیگر کارمندان متحد شده و اعتصاب کنید هم با فلسفه همبستگی دسته‌جمعی میلیونر نمی‌شوید. هیچ یک از این فلسفه‌ها و روش‌ها شما را به هدفی که می‌خواهید نمی‌رساند. این‌ها اصلاً جواب نمی‌دهند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۳۵صفحه
نوع فایلEPUB