بیماری‌های شغلی ۳

دانلود و خرید کتاب بیماری‌های شغلی ۳

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری‌های شغلی ۳  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری‌های شغلی ۳

کتاب بیماری‌های شغلی ۳ نوشته مریم شفاعت و پریسا فاضل کیا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به بیماری‌های شغلی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. کتاب بیماری‌های شغلی ۳ کتاب جامع آمادگی آزمون بورد تخصصی ۲۰۱۴ است.

درباره کتاب بیماری‌های شغلی ۳

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های شغلی ۳ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های شغلی ۳ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های شغلی ۳ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های شغلی ۳ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۴-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۴-۹