با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نفس

دانلود و خرید کتاب نفس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نفس  نوشته  مجید اسفندیاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نفس

کتاب نفس، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه نوشته‌ی مجید اسفندیاری است. داستان‌های کتاب نفس به موضوعات مختلف اجتماعی و همچنین دفاع مقدس می‌پردازند.  

درباره‌ی کتاب نفس

خداوند در وجود انسان خصلت‌های خوب و بد بی‌شماری را قرار داده است که بعضی از آن‌ها بنا به شرایطی که در زندگی پیش می‌آید بیشتر خود را نشان می‌دهد و بروز می‌‌کند. شجاعت، شرف و حس انسان دوستی در همه انسان‌ها وجود دارد ولی می‌توان گفت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این خصایص در میان مردان و زنانی که در دوران جنگ و دفاع مقدس زندگی می‌کردند، بیشتر نمایان بود. آن‌ها در دوران هشت‌سال جنگ و دفاع از کشور، به خوبی نشان دادند که شجاعت مقابله با دشمنان را دارند و برای دفاع از شرفشان، از هیچ فداکاری دریغ نمی‌کنند.

مجید اسفندیاری در کتاب نفس، داستان‌های کوتاه اجتماعی و چند داستان با موضوع جنگ، دفاع مقدس و تاثیرات آن بر زندگی مردم نوشته است. داستان‌هایی که در تلاش هستند تا فداکاری‌ها، شجاعت و از خودگذشتی‌های مردم در دوران دفاع مقدس را به یادمان بیاورد و کمکمان کنند تا ذره‌ای سختی که آن‌ها در آن دوران متحمل شدند را درک کنیم.

کتاب نفس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از طرفداران داستان کوتاه با موضوع جنگ و دفاع مقدس هستید، کتاب نفس نظرتان را به خودش جلب می‌کند. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۴۴-۷
تعداد صفحات۱۱۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۴۴-۷