با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شهامت ابراز وجود

دانلود و خرید کتاب شهامت ابراز وجود

درس‌هایی برای غلبه بر محدویت‌ها و رسیدن به کارایی بالا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شهامت ابراز وجود  نوشته  پیمان صحرائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهامت ابراز وجود

کتاب شهامت ابراز وجود نوشته پیمان صحرائی درس‌هایی برای غلبه بر محدویت‌ها و رسیدن به کارایی بالا به شما می‌دهد.

 یکی از الزامات موفقیت شجاعت است. برای وارد شدن در مسیر کامیابی باید از دایرۀ امن زندگی خارج شوید و باورهای جدیدی را در ذهن خود بپذیرید. موفقیت زاییدۀ شجاعت است و برای دستیابی به آن باید تصمیم بگیری که شرایط زندگی و کاری‌ات را تغییر دهی. رسیدن به اهداف، نیاز به شهامت دارد و باید برای خواسته‌هایت، با موانع و چالش‌ها روبرو شوی. از طریق شهامت و ابراز وجود است که انسان‌ها می‌توانند قابلیت و استعداد خود را تحقق ببخشند. باید مواظب بود که ترس‌ها و تردید‌ها، تصمیم‌ها و برنامه‌ها را در مسیر زندگی با مشکل روبرو نکند. لازم است که برای پیشرفت در کارها، سنجیده و یا برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از امکانات در دسترس در مسیر قدم گذاشت.

برای نیل به خواسته‌ها و شکوفایی استعداد‌ها لازم است که هم ازنظر نگرش¬های ذهنی و هم از جنبه‌های عملی در مسیر موردنظر گام بگذاریم. برای این‌که به سطح بالاتری از آنچه که اکنون در آن قرار دارید برسید، لازم است که از توانایی و انرژی و قابلیت‌های خود آگاه شوید. سپس با استفاده از روش‌ها و مهارت‌های لازم به تقویت و افزایش کارایی خود بیفزایید.

 درباره کتاب شهامت ابراز وجود

 این کتاب در بیست درس، به شما کمک می‌کند که محرک‌ها و عادت‌هایی را که باعث کاهش اراده و کارایی شما می‌شود، شناسایی کنید. برای رسیدن به نگرش عالی و غلبه بر احساسات و افکار منفی چگونه عمل کنید و خود واقعی را به نمایش بگذارید.

 شهامت ابراز وجود، توصیف روش‌ها و مسیرهایی است که شما را در شناخت خود و توانایی‌ها یاری می‌دهد و به تشریح عواملی که ممکن است در مسیر موفقیت شما را غافلگیر کرده و آن را پیش‌بینی نکرده باشید، در برابر شما ظاهر شود.

 شناخت عوامل چالش آور و شناسایی استعدادها و انرژی خود، ازجمله کارهای مهمی است که برای جلوگیری از آسیب و رسیدن به اهداف باید انجام دهید. با پیش‌بینی و کشف ارتباط میان رفتارها و محرک‌ها و وسوسه‌ها، می‌توان از ضرر و خسارت در برنامۀ موفقیت کسب آگاهی کرد. 

همچنین این کتاب کمک می‌کند که ارزش‌ها و استعداد‌های خود را شناخته و در مسیر شکوفایی آن گام بردارید. بکوشید که از مشکلات تعبیری توأم با تجربه به دست آورید و از افزایش احساسات منفی جلوگیری کنید. با به‌کارگیری ظرفیت‌ها و امکانات، بر موارد مورد اختیار تأثیر داشته و به‌تدریج نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشته باشید.

خواندن کتاب شهامت ابراز وجود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۰۲-۶
تعداد صفحات۱۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۰۲-۶