با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی

دانلود و خرید کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی  نوشته  فاطمه ندیمی نوجه‌ده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی

کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی، اثری پژوهشی از فاطمه ندیمی نوجه‌ده است که به بررسی مشکلات و موانع پیش روی زنان در سطح جامعه می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی

در طی سال‌ها زندگی با فرهنگ مردسالار، همیشه نقش زنان به انجام فعالیت‌های خانه تقلیل یافته است. استفاده از نیرو و انرژی عظیمی که بانوان می‌توانند با فعالیتشان به جامعه تزریق کنند، در پیشرفت یک جامعه تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. اما از طرف دیگر مهم است که مشکلات و موانعی که سر راه بانوان است شناخته شود تا بتوان برای رفع آن‌ها اقدام کرد. از آن‌جایی که یکی از معیارهای مهم توسعه‌یافتگی در هر کشور و فرهنگی، جایگاه و اعتبار زنان در آن است باید بتوانیم به بانوان کمک کنیم تا توانمندی‌های خودشان را به اثبات برسانند. فاطمه ندیمی نوجه‌ده در کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی ابتدا به بررسی نظریه‌های مختلف مرتبط با موضوع پرداخته است و به مشکلات پیش‌روی زنان نگاهی انداخته است. در فصل‌های بعدی کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی به جایگاه زنان در ایران پرداخته و دیدگاه‌های مرتبط با آن را نیز بررسی کرده است.

کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر به مباحث جامعه‌شناسی و مطالعات زنان علاقه دارید، کتاب بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتی را خواندنی و مفید می‌یابید. 

فهرست

  • مبانی نظری
  • ادبیات و نظریه‌ها
  • شاخص‌ها
  • ویژگی‌های رهبری و مدیریت
  • منابع


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱-۵۳-۹
تعداد صفحات۱۵۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱-۵۳-۹