با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سیاره‌ ققنوس؛ کتاب دوم اثر ژولین ماگنات

دانلود و خرید کتاب سیاره‌ ققنوس؛ کتاب دوم

ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیاره‌ ققنوس؛ کتاب دوم  نوشته  ژولین ماگنات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سیاره‌ ققنوس؛ کتاب دوم

کتاب سیاره‌ی ققنوس؛ کتاب دوم، نام داستان جدیدی از ماجراهای تازه شاهزاده کوچولو است که ژولین ماگنات بر اساس داستان بی‌نظیر شازده کوچولو نوشته است. علی بشر دانش سیاره ققنوس را به فارسی ترجمه کرده است.

درباره‌ی کتاب سیاره‌ی ققنوس؛ کتاب دوم

سیاره ققنوس، نام کتاب دوم از مجموعه‌ی بیست و چهار جلدی ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو است که بر اساس داستان بی‌نظیر اگزوپری، شازده کوچولو نوشته شده است. این کتاب کمیک که تصاویر زیبا و فوق‌العاده‌ای هم دارد، از سفرهای جدید شازده کوچولو حکایت می‌کند. شازده کوچولو و روباه تصمیم گرفته‌اند به تک‌تک دنیاها و سیاره‌هایی سر بزنند که ممکن است مار، زهرش را در آن بریزید. آن‌ها می‌خواهند دنیا را از نیروهای عجیب شرارت مثل ترس، حسد، خودخواهی و ... که همکارهای و دوستان مار هستند، حفظ کنند و ساکنان سیاره‌ها را با شیوه‌ای خردمندانه آگاه کنند تا با مار مقابله کنند... شازده کوچولو و روباره در سیاره باد چیزهای زیادی آموختند که امیدوارند در سفرشان به سیاره ققنوس به کمک آن‌ها بشتابد. شازده کوچولو در ابتدای هر سفرش نامه‌ای به گل سرخ زیبا و محبوبش می‌نویسد و برایش می‌گوید که کجا هستند و چه روزهایی در پیش دارند.

کتاب سیاره‌ی ققنوس؛ کتاب دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از علاقه‌مندان شازده کوچولو هستید، سیاره ققنوس را بخوانید. اگر به کتاب‌های کمیک علاقه دارید و جلد اول این مجموعه را دوست داشتید، حالا نوبت خواندن کتاب سیاره ققنوس است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Book worm
۱۳۹۹/۱۱/۱۰

عالیییی😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۳۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۳۰۰۰۰۰۰۰