با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاهد عینی فوتبال

دانلود و خرید کتاب شاهد عینی فوتبال

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاهد عینی فوتبال  نوشته  سروش نبوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاهد عینی فوتبال

کتاب شاهد عینی فوتبال، کتابی مصور در رابطه با ورزش فوتبال، بررسی تاریخچه‌ و قوانین آن است. کتاب شاهد عینی فوتبال را  سروش نبوی و یاسین حیات‌ابدی به فارسی ترجمه کرده‌اند.

درباره‌ی کتاب شاهد عینی فوتبال

شما چقدر به فوتبال علاقه دارید؟ آیا تمام مسابقات را از نزدیک یا از تلویزیون دنبال می‌کنید یا سال‌‌ها می‌آیند و می‌روند و از برنامه‌ها خبر ندارید؟ شاید علاقه‌تان آنقدر زیاد است که هر ازگاهی برای بازی کردن به سالن می‌روید یا یکی از خیابان‌ها را با دوستانتان بند می‌آورید و فوتبال بازی می‌کنید؟ اگر جز این دسته از افراد هستید، حتما کتاب شاهد عینی فوتبال را بخوانید. کتاب شاهد عینی فوتبال یک کتاب عالی و جذاب درباره‌ی ورزش پرطرفدار فوتبال است. در این کتاب ابتدا تاریخچه‌ی این ورزش محبوب بررسی می‌شود و سپس انواع مختلف آن که در سراسر دنیا رواج دارد، بررسی می‌شوند. بررسی قوانین فوتبال در نقاط مختلف دنیا و الزامات خاصی بازی مثل نقش داور و ... از بخش‌های دیگر این کتاب است. 

سروش نبوی، یکی از مترجمان کتاب شاهد عینی فوتبال، نوجوانی است که با سن کمی که دارد، توانسته است به خوبی از پس کار ترجمه برآید. تصاویر کتاب هم یکی دیگر از دلایل جذابیت آن به‌شمار می‌روند.

کتاب شاهد عینی فوتبال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب شاهد عینی فوتبال یک کتاب عالی برای دوست‌داران ورزش فوتبال به شمار می‌رود.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۸۲۹۱۲۴
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۲۰۲-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۵۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۲۰۲-۳