با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همسر شایسته از نگاه قرآن

دانلود و خرید کتاب همسر شایسته از نگاه قرآن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همسر شایسته از نگاه قرآن  نوشته  مریم  اسحاق‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب همسر شایسته از نگاه قرآن

مریم اسحاق‌زاده( -۱۳۶۰)، پژوهشگر است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«یکی از شیرین‌ترین و پرخاطره‌ترین رخدادهای دوران حیات هر شخص ازدواج است؛ زیرا پسر یا دختر در سایه ازدواج، افزون بر پاسخ یابی معقول و منطقی به نیازهای غریزی، برای یک عمر کنار خود، همنشین و هم رازی می‌یابد که می‌تواند بهتر و بیشتر از هرکس دیگرحتی والدین و دوستان نزدیک شادی‌‌ها و کامیابی‌‌های خود را با او تقسیم کند و در برخورد با تلخی‌‌ها ناکامی‌ها به او پناه آورد. فرد در کنار همسر و در پرتو تلاش دو سویه، به استقلال مالی می‌رسد و با برخورداری از فرزندان، ضمن آنکه بازار زندگی اش رونق و صفایی دوباره می‌یابد، به نیاز جاودانه زیستن خود نیز پاسخی درخور می‌دهد و با تربیت فرزندانـی صالـح، خود را از نعمات دنـیوی و اخروی بهره مند می‌سازد.

آنچه در این بین جای پرسش دارد، این است که اولا" نگاه دین به پدیدۀ ازدواج چیست؟ دوم آنکه، ویژگی‌‌های همسر شایسته کدام است؟ و سوم اینکه، اسلام برای تحکیم روابط خانوادگی چه تمهیداتی اندیشیده است؟ در این فصل به دو پرسش نخست پاسخ می‌دهیم و به پرسش سوم نیز در فصل «روابط خانوادگی» خواهیم پرداخت».

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۴۲-۰
تعداد صفحات۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۴۲-۰