با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران)

دانلود و خرید کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران)

(انگلیسی، عربی)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران)  نوشته  گروه مترجمان الهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران)

کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران) با ترجمه گروه مترجمان الهدی منتشر شده است. مجموعه ۱۴ جلدی زبرالحدید به عرصه مبارزاتی و زمینه های شکل گیری مبارزات از سوی ۱۴ شهید برجسته جهان اسلام پرداخته و همچنین تاثیر آن شهیدان را در پیشبرد مبارزات، شهادت و تاثیر شهادت آنان در جامعه و جهان اسلام منعکس می‌کند. این کتاب به زندگی مصطفی چمران می‌پردازد.

درباره کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران)

هر جلد از این مجموعه پیرامون یکی از شهیدان: مصطفی چمران، سید قطب، یحیی عیاش، شیخ احمد یاسین، حجت الاسلام سید عباس موسوی، حجت الاسلام سید عارف حسینی، آیت الله محمدباقر حکیم، آیت الله محمدباقر صدر، فتحی شقاقیی، حسن البنا، برهان الدین ربانی، احمد شاه مسعود، عماد مغنیه و جاوید الاثر سید احمد متوسلیان نگاشته شده است. برای حفظ وحدت محتوایی هر اثر، بینش این شهدا در مبارزه با سلطه و تلاش برای حق طلبی در تدوین همگی کتاب ها مورد توجه قرار گرفته است. این کتاب‌ها به زبان های انگلیسی و عربی منتشرشده است.

خواندن کتاب زبرالحدید ۷ (مصطفی چمران) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ قهرمانان جهان که به زبان‌های عربی یا انگلیسی مسلط هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Fatemeh Abshari
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

خلاصه و مفید … خوبه که کسانی که مشغول تقویت زبان عربی خود هستند، به جای خواندن متون کلیشه ای و کسل کننده، این کتاب ها رو بخونن .. البته اگر علاقمند به این مباحث هستند. اینطوری سرعت پیشرفت بالا میره،

- بیشتر
A L
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

این کتاب با اینکه طبق معمول زبرالحدید ها، خلاصه بود ولی بسیار کتاب خوب و جالبی بود. کتاب به دو قسمت تقسیم میشود که از سمت راست به عربی و از سمت چپ به انگلیسی است. خود ترجمه (انگلیسی) را زیاد دوست

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۵۵۲-۹
تعداد صفحات۸۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۵۵۲-۹