با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازی و سرگرمی

دانلود و خرید کتاب بازی و سرگرمی

۱۰۰ فعالیت جدید مربوط به ورزش

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی و سرگرمی  نوشته  آنتونی داوسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازی و سرگرمی

کتاب بازی و سرگرمی، ۱۰۰ فعالیت جدید مربوط به ورزش نوشته آنتونی داوسون با ترجمه مینا مبانی و دیگران منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است.

در کتاب بازی و سرگرمی ایده‌های جالبی برای گرم کردن و سرد کردن پیدا می‌کنید. بازی‌های چند ورزشی و همچنین بازی‌های ویژه برای رشته‌های فوتبال، کریکت، بسکتبال، تنیس، نت بال، راگبی، والیبال، بدمینتون و هاکی در این کتاب وجود دارد.

این بازی‌ها ضمن استفاده از حداکثر شرکت کنندگان مهارت‌های کلیدی مانند تصمیم گیری، کار گروهی، حمله و دفاع را توسعه می‌دهند. این بازی‌ها به بچه ها کمک می‌کنند بر روی فعالیت متمرکز باشند فعال باقی بمانند و لذت ببرند. نتایجی که آن‌ها به دست می‌آورند نه فقط مهارت‌های حرکتی و مهارت‌های ویژه یک ورزش است بلکه نگرش مثبت نسبت به فعالیت بدنی نیز خواهد بود.

خواندن کتاب بازی و سرگرمی، ۱۰۰ فعالیت جدید مربوط به ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری بلرای کودکان خود بسازند، پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۰
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۲۱-۷‬
دسته بندی
تعداد صفحات۳۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۰
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۲۱-۷‬