با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج رازی که هر کس قبل از مرگ باید بداند

دانلود و خرید کتاب پنج رازی که هر کس قبل از مرگ باید بداند

۳٫۶ از ۷ نظر
۳٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنج رازی که هر کس قبل از مرگ باید بداند  نوشته  جان  ایزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پنج رازی که هر کس قبل از مرگ باید بداند

«پنج رازی که هر کس قبل از مرگ باید بداند» نوشته جان ایزو(-۱۹۵۷)، روانشناس و سخنران انگیزشی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «با نگارش این کتاب خواستم معنای واقعی زندگی ‌را به دست آورم. هنگامی که خیلی جوان بودم، همیشه دوست می‌داشتم راز زندگی شاد و سعادتمند را کشف کنم. به موسیقی‌های فراوانی گوش می‌دادم و فیلم‌های گوناگونی را تماشا می‌کردم و از بیشتر اتفاقاتی که در زندگی‌ام می‌افتادند، لذت می‌بردم. بیشتر از همه قصد داشتم قبل از آنکه بمیرم بدانم زندگی چیست و چه خاصیتی دارد. در سن هشت سالگی هنگامی که پدرم از دنیا رفت، حس قوی‌تری برای شروع تحقیقاتم در من به وجود آمد. پدرم ۳۶ ساله بود و زندگی کوتاهی را پشت سر گذاشت، اما هرگز نمی‌دانست که رازهای فراوانی بوده‌اند که او با بی‌خبری از آنها دنیا را ترک کرد».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
maryam
۱۳۹۸/۰۵/۳۱

کتاب عالی زیبا و تاثیر گذاریه کتاب بر مبنای مصاحبه با افراد باتجربه و موفق بالای شصت سال نوشته شده و از تجربیات آنان نوشته کتاب بی‌نقصی بود ، خوندنشو توصیه میکنم

ماهک
۱۳۹۸/۰۳/۱۲

این کتاب شما رو به فکر کردن وادار میکنه ،کتابیه که حسابی به دل میشینه،توصیه میکنم حتما بخونیدش

alirezazal
۱۳۹۹/۰۳/۱۵

کتاب در مورد افرادی هست که سن وسال بالایی دارند و از آنها راز زندگی شاد و موفق رو میپرسد ودر قالب پنج اصل برای خواننده شرح می دهد.کتاب فوق العاده نیست .ولی برای سرگرمی و یاد آوری برخی موارد

- بیشتر
S.Abolqasem
۱۳۹۸/۱۰/۲۹

بیان رازهایی که ممکن است نوع دید شما رو به زندگی تغییر دهد.

mostafa
۱۳۹۵/۰۴/۱۰

کتابهای زیادی درباره مثبت اندیشی مطالعه کردم ولی این کتاب تاثیر زیادی روی زندگیم گذاشت به همه شماتوصیه میکنم حتماحتما مطالعه اش کنید وتاثیرشو توزندگی خودتون ببینید به امید موفقیت همه شماخوبان

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۰)
دانایی جایزه‌ی ارزشمند گوش دادن به حرف‌ دیگران است.
Book Lover
یاد داشته باشید که چشمان خداوند همیشه به چشمان شما خیره هستند و دستان او روی شانۀ شما.
ماهک
پشیمانی‌ها بهترین بهانه برای شروع زندگی دوباره هستند
Book Lover
در برقراری ارتباطات دوستانه شما مجبور هستید که تمام ویژگی‌های خوب و بد دوستان‌تان را بپذیرید. شاید بعضی از آنها بخواهند خود را تغییر دهند، و شاید هم نه، اما شما به عنوان یک دوست مجبور خواهید بود که آنها را همانطور که هستند، قبول کنید.
Book Lover
از سه چیز می‌توان به دانایی افراد پی برد اول عكس‌العمل آنها كه مهمترین است. دوم تجربۀ آنها كه تلخ‌ترین است. سوم تقلید از آنها كه آسانترین است. «كنفوسیوس»
Book Lover
پنج راز معرفی شده در این کتاب، ۱- با خود صادق باشیم ۲- پشیمانی و حسرت را رها کنیم ۳- عشق بورزیم ۴- در لحظه زندگی کنیم ۵- پیش از آنچه می‌خواهیم، بخشش کنیم
shahin
بهترین چیزی که از آن مرد شنیدم، ‌سخنی از حضرت محمد (ص) بود که در قرآن نوشته شده است: هرگز لحظه‌ای از شادی‌ها و عشق ورزیدن به یکدیگر غافل نشوید، حتی با کوچکترین نگاه به چهرۀ دیگران.
Book Lover
در حقیقت ترس از رویارویی با مشكلات عامل اصلی حسرت و پشیمانی در سال‌های پایانی عمر است.
Book Lover
اولین راز نهانی زندگی صادق بودن با خویشتن است.
Book Lover
همانطور که به حرف‌های دیگران گوش می‌دهید، گوش شنوایی برای شنیدن صدای قلب خودتان شوید. تصاویر خوبی از آینده در ذهن خود تصور کنید و هر لحظه از زندگی اکنون را غنیمت بشمارید. به دیگران احترام بگذارید و در برخورد با دیگران از خلاقیت خود استفاده کنید.
shahin

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۲۸-۸‬‬
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۲۸-۸‬‬