با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پول بیشتری بدست بیاوردید

دانلود و خرید کتاب پول بیشتری بدست بیاوردید

طرحی اثبات‌شده برای تناسب مالی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پول بیشتری بدست بیاوردید  نوشته  دیو رمزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب پول بیشتری بدست بیاوردید

کتابچه پول بیشتری بدست بیاورید چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب پول بیشتری بدست بیاورید نوشته دِیو رَمزی است. رمزی در این کتاب یک طرحی اثبات شده برای داشتن تناسب مالی آموزش می‌دهد. این اثر از کتاب‌های پرفروش نیویوک‌تایمز بوده است.

 درباره کتاب پول بیشتری بدست بیاورید

در چالش بدست آوردن پول بیشتر، شما خودتان اصلی‌ترین عامل برای بدست آوردن کنترل مالی خود هستید. این تلاش نیاز به تعهد و حتی فداکاری دارد.

بزرگترین بخش حل هر مشکل این است که اعتراف کنیم این مشکل برای ما وجود دارد. این امر در مورد امور مالی هم صادق است. اگر یک‌بار قبول کنید که مشکل مالی دارید، می‌توانید با یک برنامه‎ریزی خاص آن را حل کنید. باید درک کنید که وضعیت فعلی شما در مورد امور مالی، نتیجه‌ی تصمیمات شما در طول این سال‌هاست. ادامه دادن با همان روش قبلی، مشکلات مالی شما را طولانی‌تر می‌کند.

تغییر عادت‌های مالی شما در کوتاه‌مدت، احتمالا آزاردهنده خواهد بود. اما با این حال، آزادی را در طولانی مدت به ارمغان می‌آورد.

دیو رَمزی، نویسنده کتاب پول بیشتری بدست بیاورید، در سن ۲۶ سالگی، به همراه همسرش بیش‌از ۴ میلیون دلار دارایی داشتند. متاسفانه، این ثروت با وام‌های انبوه ساخته شده‌بود، و در نهایت رَمزی ورشکست شد. وقتی او فهمید که با مشکلی روبروست، به این نتیجه رسید که می‌تواند آینده‌ی مالی خود را کنترل کند. رمزی در این کتاب، نقشه‌ی راهی برای رسیدن به استقلال مالی ارائه می‌دهد و شما باید برای رسیدن به آن برنامه‌ داشته باشید.

 خواندن کتاب پول بیشتری بدست بیاورید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب پول بیشتری بدست بیاورید را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵ صفحه
نوع فایل
شابکundefined
تعداد صفحات۱۵صفحه
نوع فایل