با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب چراغ جادوی پدرپولدار اثر ابوالفضل  طاهریان ریزیoff

کتاب چراغ جادوی پدرپولدار

نویسنده:رابرت کیوساکیمترجم:ابوالفضل طاهریان ریزیانتشارات:انتشارات طاهریانسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۲۷۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۳از ۹ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۲۷۲ صفحه

معرفی نویسنده
عکس رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس ...

معرفی کتاب چراغ جادوی پدرپولدار

«چراغ جادوی پدرپولدار» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷)، سخنران انگیزشی و کارشناس کسب و کار است. «چراغ جادوی پدرپولدار» چکیده‌ای از چند کتاب رابرت کیوساکی است و هر فصل این کتاب، برگزیده و فشرده‌ای از هر کدام از این کتاب‌ها است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «من هم یکی از همان شاگردان تنبل بودم که نه خوب می‌توانستم بخوانم و نه بنویسم. هر بار که می‌خواستم برای امتحانی درس بخوانم و مطالعه کنم، حفظ کردن چند خط کوتاه از کتاب یک شبانه‌روز طول می‌کشید. آخر هم لحظه امتحان دست و پا شکسته چند کلمه‌ای از آنچه که در ته ذهنم باقی مانده بود، می‌نوشتم و جملاتی بی‌معنا را تحویل معلمم می‌دادم. اگر جزوه‌های درسی‌ام را می‌خواندید، محال بود متوجه شوید که مربوط به کدام درس هستند. آنقدر در هم و نامفهوم بودند که هر گاه می‌خواستم از روی آنها درس بخوانم، احساس می‌کردم که در حال تجزیه و تحلیل یک متن فلسفی هستم. اما امروز دریافته‌ام که حتی شاگردان تنبل مدارس هم می‌توانند در زمینه‌های دیگری نبوغ خود را نشان دهند. من که قادر نبودم چند خط از کتاب‌های درسی‌ام را حفظ کنم، امروز معادلات ریاضیاتی و قوانین مالی بسیاری را به خاطر می‌سپارم. من که نمی‌توانستم چند خطی از زبان خود بنویسم، مقالات و یادداشت‌های بسیاری در روزنامه‌ها به چاپ رسانده‌ام و حتی تاکنون صدها کتاب نوشته‌ام و چاپ کرده‌ام. کتاب‌هایی که در همه جای دنیا در دسترس هستند و من به تک‌تک آنها افتخار می‌کنم. آرزوی ثروتمند شدن تنها آرزوی مشترک میان مردم است. تحقق این آرزو در گروی داشتن اطلاعات و آگاهی است. اطلاعاتی که به شما بگوید چگونه می‌توانید سیستم تجاری خود را طراحی کنید».

نظرات کاربران

m.a.m
۱۳۹۵/۰۱/۱۷

ممنون از طاقچه و انتشارات طاهریان

edriseconomy
۱۳۹۵/۰۱/۱۳

کتابای رابرت محشره اول پدر پولدار رو بخونید بعد بقیه رو

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۲)
ترس از شکست، دلیل عمدۀ موفق نشدن بسیاری از افراد در زندگی‌شان یا موفق نشدن‌شان به نحوی که خود دوست دارند است.
کاربر ۲۴۶۹۰۸۵
توصیه‌ی پدر بی‌پول پدر بی‌پول همیشه از من می‌خواست که خوب تلاش کنم تا در آینده بتوانم در یک شرکت خوب کار کنم. او به امنیت شغلی خیلی اهمیت می‌داد و تلاش فراوانی برای افزایش حقوق ماهیانه‌ی خود می‌کرد. در واقع همین طرز فکر او باعث شد که او برای همیشه یک کارمند ساده و نیازمند باقی بماند. اما پدر پولدار که هیچ تحصیلاتی نداشت به من می‌گفت: «به مدرسه برو، خوب درس بخوان تا بتوانی در آینده یک شرکت خوب افتتاح کنی».
شاهین