با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب علی زورگیر اثر شبنم عالیخانی

دانلود و خرید کتاب علی زورگیر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علی زورگیر  نوشته  شبنم عالیخانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علی زورگیر

کتاب علی زورگیر نوشته شبنم علیخانی است. این کتاب شامل چندین داستان با روایتی جذاب است که خواننده را با خود همراه می‌کند. شبنم علیخانی متولد ۱۳۷۵ است و کار ادبی خود را با شعر شروع کرده است به همین دلیل فضای روایت داستانش سرشار از تصویرسازی‌‌های تازه و بدیع است.

خواندن کتاب علی زورگیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب علی زورگیر

علی دیگه علی نبود. پرواز کرد و از در خونه بیرون زد. باران می‌خواست بپرسه به مادرت سر زدی یا نه که علی رفته بود. آن شب باران خواب نداشت. حرفای علی تمام وجودشو گرفته بود. گوشی موبایلی رو که علی براش گرفته بود جلو صورتش گرفته و به اون زل زده بود. چه شب قشنگی را گذراند. صبح اول وقت رفت سراغ مادر علی. سلام کرد و پرسید خاله از علی خبرداری؟ مریم خانم با حسرت سری تکان داد و گفت بچَم از دست رفت. سر به نیست شد. باران دستشو به دست گرفت و گفت نگران نباش. یکی از اقوامم گفت علی یه جایی مشغول کاره. حالشم خیلی خوبه. قسم‌ خورده تا وقتی سرپای خودش وانایستاده به خونه برنمی‌گرده. مادر علی باران رو بغل کرد و تو گوشش زمزمه کرد خوش‌خبر باشی عزیزم. عروس خودمی ایشالله. باران آرام زمزمه کرد مادرمی مریم خانوم. مریم دوید تو خونه و با یه النگو برگشت. النگو رو دست باران کرد و گفت: مادرت بمیره فقط همینو دارم. باران خم شد تا دستشو ببوسه که مریم خانم دستشو کشید و باران رو غرق بوسه کرد. آدمای ساده همه چیزو ساده و راحت می‌گیرن. به همان سادگی خواستگاری باران از علی و مریم از باران.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۰۳۷-۷۶-۰
تعداد صفحات۷۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۰۳۷-۷۶-۰