با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ادبیات و فلسفه

دانلود و خرید کتاب ادبیات و فلسفه

پیوندها و گسست‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ادبیات و فلسفه  نوشته  فرید پروانه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ادبیات و فلسفه

کتاب ادبیات و فلسفه نوشته فرید پروانه است. این کتاب یکی از آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

درباره کتاب ادبیات و فلسفه

ادبیات و فلسفه، پیوندها و گسست ها، به قلم فرید پروانه پژوهشگر حوزه نظریه ادبی، درآمدی بر دو حوزه ادبیات و فلسفه است که به بررسی آراء و اندیشه های فیلسوفان در باب ادبیات پرداخته، تلاش می‌کند با مرور اندیشه‌های ایشان از عصر افلاطون تا قرن معاصر و فیلسوفانی چون لامارک و مرداک به پیوند و گسستی که در این دو حوزه وجود داشته است، توجه نماید. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «اگر نمی‌توان فلسفه را ادبیات قلمداد کرد، آیا عکس آن امکان پذیر است؟ آیا می‌توان ادبیات را به مثابه فلسفه برشمرد؟ علت طرح چنین پرسشی این است که در تاریخ اندیشه بشر، محققین فیلسوفانی را سراغ کرده‌اند که در حوزه ادبیات نیز دست به قلم برده‌اند. در این میان می‌توان به افلاطون ، ارسطو، …بلانشو و دریدا اشاره کرد.»

خواندن کتاب ادبیات و فلسفه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات و فلسفه پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۱۲-۵
تعداد صفحات۱۳۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۱۲-۵