با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تحلیل انتقادی استعاره

دانلود و خرید کتاب تحلیل انتقادی استعاره

رویکردی شناختی ــ پیکره‌ای

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل انتقادی استعاره  نوشته  جاناتان چارتریس-بلک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تحلیل انتقادی استعاره

کتاب تحلیل انتقادی استعاره نوشته جاناتان چارتریس بلک با ترجمه یکتا پناه‌پور منتشر شده است. این کتاب یکی از آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

درباره کتاب تحلیل انتقادی استعاره

چارتریس بلک در این کتاب برای نخستین بار تحلیل انتقادی استعاره را معرفی کرده، آن را ابتدا برای تحلیل استعاره‌های سیاسی و سپس تحلیل استعاره در گفتمان دینی [قرآن و انجیل] و رسانه‌ای [ورزشی و اقتصادی] به کار می بندد. هدف، تشخیص مقاصد، ایدئولوژی‌ها و جهان‌بینی‌های نهفته در پس متن است. تحلیل انتقادی استعاره شامل سه مرحله تشخیص، تفسیر و تبیین استعاره است. کارتریز بلک معتقد است که استعاره را تنها می‌توان با در نظر گرفتن وابستگی متقابل ابعاد معناشناختی، کاربرد شناختی و شناختی آن توضیح داد. وی مجموعه‌ای از معیارهای زبان‌شناختی، کاربردشناختی و شناختی را در توصیف استعاره پیشنهاد می‌کند. 

خواندن کتاب تحلیل انتقادی استعاره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به پژوهشگران بینارشته‌ای جدید در علوم سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، مطالعات فرهنگی، دینی و رسانه‌ای پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۰۲-۶
تعداد صفحات۳۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۰۲-۶