با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب روایی و سنجش روایی اثر کاترین اس. تیلور

دانلود و خرید کتاب روایی و سنجش روایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روایی و سنجش روایی  نوشته  کاترین اس. تیلور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روایی و سنجش روایی

کتاب روایی و سنجش روایی نوشته کاترین اس تیلور است با ترجمه مختار جعفری و توحید جعفر پور و احمد محمدپور منتشر شده است. این کتاب یکی از آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

درباره کتاب روایی و سنجش روایی

روایی و سنجش روایی پژوهشگران را یاری می‌کند تا پژوهش اجتماعی را درک کرده، بنویسند و ارزیابی کنند. روایی و سنجش روایی مقدمه‌ای به نظریه روایی و روش‌هایی است که از آن‌ها برای به دست آوردن شواهد برای روایی تحقیق و نتایج ارزیابی استفاده می‌شود. این کتاب ترکیبی از بهترین اندیشه‌هایی است که در طول 50 سال گذشته در خصوص ارزیابی و تحقیقات آموزشی و روان‌شناسی طرح‌شده‌اند. کتاب به اختصار ریشه‌های نظریه روایی را در فلسفه علم تشریح کرده، نشان می‌دهد چگونه این دیدگاه‌های فلسفی بر مفاهیم روایی داخلی و خارجی در روش‌شناسی تحقیق و مفاهیم پایایی و روایی در اندازه‌گیری‌ها و آزمون‌های آموزشی و روان‌شناسی اثرگذار بوده‌اند. هر فصل کتاب نمونه‌های متعددی (مثلاً طرح‌های پژوهشی و خروجی کارهای پژوهشی) فراهم کرده است تا به خوانندگان یاری رساند کار سنجش روایی را درک کنند-که طیفی از شیوه‌هایی انجام تحقیقات و تفسیر نتایج پژوهش را شامل می شود. اهمیت این کتاب در تمرکزی است که بر روایی نمرات آزمون‌ها و سایر اندازه‌گیری‌ها دارد. کتاب همچنین به راهبردهای بررسی روایی استنتاج‌های ما از آزمون‌ها، نحوه بررسی استفاده از نمرات، ارزش استنتاج‌ها از تفاسیر نمره‌ها و پیامدهای اجتماعی استفاده از نمره می‌پردازد. به این ترتیب، این کتاب برای کاهش تهدیدهای که متوجه روایی است راهبردهایی در اختیارمان می‌گذارد و برای جمع‌آوری شواهد برای روایی نمرات، روش‌های کمی و کیفی ارائه می‌کند.

خواندن کتاب روایی و سنجش روایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام پژوهشگران پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۶۳۳-۱-۷
تعداد صفحات۲۰۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۶۳۳-۱-۷