با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دلهره‌های آخرین خاکریز

دانلود و خرید کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز

زندگی نامه جهادگر شهید محمدرضا شمس آبادی

۴٫۷ از ۶ نظر
۴٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز  نوشته  محمد اصغرزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز

کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز به زندگی و فعالیت‌های جهادی سردار شهید محمدرضا شمس‌آبادی پرداخته است. این کتاب را احمد اصغر زاده نوشته است.

درباره کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز

خدمت به روستائیان مستضعف، راه‌اندازی کمیته‌های شورایی روستاها، فعالیت در پشتیبانی جنگ، حضور در جبهه و فعالیت‌های جهادی از ویژگی‌های شاخص این شهید است. عمران و آبادانی روستاها، حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستاییان به دست نیروهای جهاد سازندگی بود. از این حیث پرداختن به جهاد سازندگی اهمیت دارد و شهید شمس‌آبادی شهیدی است که در این محیط رشد کرده و در همین محیط هم به شهادت رسیده است. این کتاب زندگی و خاطرات این شهید بزرگوار را با زبانی شیوا بررسی می‌کند

خواندن کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی و خاطرات شهیدان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز

محمدرضا کار را آرام و بی‌سروصدا انجام می‌داد. آدم کار‌بلدی بود، اما سعی نداشت کارهایش را در بوق‌و‌کرنا کند. من هر‌وقت منطقه می‌رفتم، در کارهای مهندسی و عملیاتی بودم. برای همین ارتباط بیشتری با مشهد داشتم و به‌خاطر این ارتباط، مرا بیشتر می‌شناختند. همین باعث شد فرماندهی گردان به من پیشنهاد شود. محمدرضا با این پیشنهاد موافق بود، ولی برایم مثل روز روشن بود او بهتر می‌تواند گردان را جمع کند. من را هم محمدرضا به جهاد آورده بود. تجربۀ مدیریتی خوبی در سبزوار داشت، تعاملات خوبی با افراد داشت و با این اخلاقش به‌خوبی می‌توانست گردان را مدیریت کند. با پیشنهاد مهندس‌شهیری مخالفت کردم و محمدرضا را پیشنهاد دادم. گفتم: «با حضور حاج‌آقای شمس‌آبادی که سابقۀ بیشتری در جهاد دارند، تکلیف فرماندهی مشخص است. عضو شورای مرکزی جهاد سبزوار که هستند، شش ماه مسئول پایگاه بودند و آدم فرهنگی هم هستند.» افراد دیگر حاضر در جلسه هم محمدرضا برایشان غریبه نبود. شروع به تعریف از محمدرضا کردند. جمع به این نتیجه رسیده بود محمدرضا بهترین گزینه است، ولی خودش قبول نمی‌کرد. فضای جهاد همین بود؛ بچه‌ها دنبال خدمت بودند نه پست‌ومقام.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حکیم
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

عالی بود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۰۵۳-۷-۳
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۰۵۳-۷-۳