با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علم الهی

دانلود و خرید کتاب علم الهی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علم الهی  نوشته  زینب نادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علم الهی

کتاب علم الهی نوشته زینب نادی و مهری سادات طباطبایی است. از جمله مسائلی که از خواسته‌های اولیه و فطری انسان محسوب می‌شود شناخت و آگاهی است؛ تمایل به معرفت و عشق به دانایی با سرشت انسان آمیخته است و برای اینکه انسان به این خواسته‌های فطری دست یابد در طول تاریخ همواره تلاش‌های پیگیر از خویش نشان داده و رنج‌های فراوان تحمل کرده است.

درباره کتاب علم الهی

عشق به پی جویی و تحقیق در مسائل گرچه در رابطه با نیازهای زندگی نیز می‌تواند مطرح باشد چرا که می‌بینیم زندگی مادی انسان در پرتو پیشرفت دانش و صنعت به رفاه چشمگیری دست یافته و بسیاری از امکانات رفاهی به خاطر آن برای انسان‌ها فراهم آمده است، ولی باید توجه داشت اگر این نیاز از یک پشتوانه فطری در عمق جان انسان برخوردار نبود هیچ‌گاه نمی‌توانست منشأ چنین فعالیت‌ها و تلاش‌های وسیع و گسترده باشد. گرچه دستیابی به علوم و دانش‌ها از نظر سهولت مقدمات و دشواری آن‌ها یکسان نیستند ولی علومی هم که از دسترس افکار بشر به دورند از حقیقت یاد شده مستثنی نیست بلکه اینگونه علوم احیاناً برای انسان‌های کاوشگر و حقیقت جو بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. این کتاب کمک می‌کند انسان در مسیر تکامل معنوی قدم بردارد.

خواندن کتاب علم الهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند به تکامل روحی برسند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۵
شابک‫‬‮‭‫‬‮‭‭۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۵۲۶-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۵
شابک‫‬‮‭‫‬‮‭‭۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۵۲۶-۴