با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کار فرهنگی باید جریان ساز باشد اثر محمدباقر نادم

دانلود و خرید کتاب کار فرهنگی باید جریان ساز باشد

راهبردها و روش‌های پایداری فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کار فرهنگی باید جریان ساز باشد  نوشته  محمدباقر نادم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کار فرهنگی باید جریان ساز باشد

کار فرهنگی باید جریان ساز باشد نوشته محمدباقر نادم، راهبردها و روش‌های پایداری فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی را تشریح کرده است.

در این کتاب نویسنده با استفاده از تجربیات و فعالیت‌هایش و سال‌ها تبلیغ دینی، تاملات خود را نظم داده و سازماندهی کرده و در قالب کتاب حاضر ارائه کرده است. موضوع این کتاب درباره جریان‌سازی فرهنگی، راهبردها و روش‌های فعالیت فرهنگی تبلیغی است. محمدباقر نادم در این کتاب به پرسش‌هایی اساسی درباره تبلیغ دین پاسخ داده است. پرسش‌هایی از این دست که آیا می شود در حوزه تبلیغ دین همچون انسان صد سال گذشته اندیشید و همچون مبلغ دوران سنت, به ترویج دین پرداخت؟ چالش های یک پیام موفق و یک پیام آور فعال در دوران جدید و مواجهه با انسان امروزی چیست؟ و این چالش ها چگونه عرض اندام می کند؟ آیا در قالب مباحث مصداقی و مشخص می توان نظریه ای جهان شمول ارائه داد و علم تبلیغ را به برآوردن آنچه امروز از یک مبلغ دینی خواسته می شود نزدیک تر کرد؟

 خواندن کتاب کار فرهنگی باید جریان‌ساز باشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب اثری درباره جریان‌سازی تبلیغ دین است اما هر دغدغه‌مند فرهنگی می کتواند از راتهکارهای آن استفاده کند. 

 بخشی از کتاب کار فرهنگی باید جریان‌ساز باشد


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
صرف‌نظر از اقداماتی که ممکن است توسط روحانی صادر شده و منجر به جریان‌سوزی گردد، گاهی حضور بی‌ثمر در هر اجتماع نیز عقاید مردم را تغییر می دهد. اگر یک مبلّغ دینی حضوری بی‌اثر داشته و تنها نمازی بخواند و در برابر بی‌عدالتی، بی‌اخلاقی و منکرات بی‌تفاوت باشد، چه تصوری در مخاطب امروزی ایجاد خواهد نمود؟ آیا بازیکن فوتبالی که در زمین پایی به توپ نمی‌زند و تلاشی نمی‌کند، می‌توان تنها گفت که مفید نیست؟ آیا بهتر نیست تعویض شود تا بازیکنی تازه‌نفس حرکت تیم را به جلو پیش ببرد؟ بازیکن تنبل و بی‌تلاش، هم خود را منفور تماشاگران می‌کند و هم رقیب را شاد می‌نماید. ادامهٔ حضور او مربی را سرشکسته کرده و درنهایت تیم را به سرازیری شکست می‌کشاند.
بانو وفا
جریان‌سازی، پیوند برقرارکردن بین حرکت‌ها و برنامه‌های مختلف، پیوند برقرارکردن بین زمان‌های گوناگون، یا حداقل نوعی استمراردادن و ایجاد پیوند بین سطوح مختلف جامعه است.
amir
حضرت علی (ع) فرمودند: «قَلیلٌ یَدوُمُ خَیْرٌ مِنْ کَثیرٍ مُنْقَطِعٍ؛ کار کم و همیشگی بهتر از کار زیادی است که انسان را خسته کند و پیوستگی و دوام نداشته باشد.»
amir
حذف روحانیت از بدنهٔ جامعه، به‌مرورزمان، باعث حذف نهاد دین از مهم‌ترین بخش‌های زندگی فردی و اجتماعی می‌گردد. این قسم از جریان‌سوزی فاجعه‌آمیزترین جریان‌سوزی است که خوشبختانه در جوامع اسلامی هنوز به وقوع نپیوسته است؛ اما تجربه‌ای تاریخی از دوران قرون‌وسطی و مسیحیت وجود دارد که درس‌آموز و عبرت‌انگیز است.
بانو وفا
چنانچه حضرت علی (ع) فرمودند: «قَلیلٌ یَدوُمُ خَیْرٌ مِنْ کَثیرٍ مُنْقَطِعٍ؛ کار کم و همیشگی بهتر از کار زیادی است که انسان را خسته کند و پیوستگی و دوام نداشته باشد.»
Saied mahdi hosseini
ضرورت جریان‌سازی پیامبر اکرم (ص) در حدیثی فرمودند: «مَن سَنَّ سُنَةً حَسَنَةً فَلَهُ أجرُهَا وَ أجرُ مَن عَمِلَ بِهَا اِلی یومِ القِیامة مِن غَیر اَن یَنقُصَ مِن اُجُورِهم شیءٌ؛ هرکس شیوهٔ نیکی بنیان بگذارد، پاداش این عمل و پاداش تمام کسانی که تا قیامت به آن سنت حسنه عمل کنند را خواهد برد، بدون آنکه از پاداش آن‌ها کاسته شود.»
Saied mahdi hosseini

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۵۷-۱۸-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۵۷-۱۸-۱