توراکس، سروگردن، جراحی پلاستیک و جراحی دست، سال ۹۸

دانلود و خرید کتاب توراکس، سروگردن، جراحی پلاستیک و جراحی دست، سال ۹۸

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب توراکس، سروگردن، جراحی پلاستیک و جراحی دست، سال ۹۸  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب توراکس، سروگردن، جراحی پلاستیک و جراحی دست، سال ۹۸

کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست سال ۹۸ نوشته دکتر عادل زینال پور مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست سال ۹۸

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست سال ۹۸ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب توراکس، سر و گردن، جراحی پلاستیک، جراحی دست سال ۹۸ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۱-۳
تعداد صفحات۴۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۱-۳