با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در آتش

دانلود و خرید کتاب در آتش

هفت انتخاب برای آغازِ یک زندگیِ الهام‌بخش

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در آتش  نوشته  جان اولیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب در آتش

کتابچه در آتش چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب در آتش نوشته جان اُولیری است اولیری در این کتاب هفت انتخاب برای آغازِ یک زندگیِ الهام‌بخش را پیشنهاد کرده است.

درباره کتاب در آتش

اولیری در این کتاب به شما می‌گوید زندگی موهبت است، نه نفرین. مهم نیست که چه چیزی به دست می‌آورید، به عنوان موهبت به زندگی خود بنگرید. شما زندانیِ شرایط نیستید؛ شرایط شما را تعریف نخواهند کرد. شرایط را شما توصیف خواهید کرد. کیفیتِ زندگیِ ما به شرایط بستگی ندارد. هرچیزی ممکن است خوب یا بد باشد. کیفیتِ زندگیِ ما به دیدگاه‌مان بستگی دارد. چه چیزی را برای تمرکز کردن انتخاب می‌کنید؟

برای این که زندگیِ سرشار از انگیزه‌ای داشته باشید، باید هر روز هدفی را انتخاب کنید که شما را فراتر ببرد. باید یاد بگیریم در زندگی‌مان، اهدافی بزرگ‌تر از منافعِ شخصی داشته باشیم. بدونِ هدف، سرگردان خواهید شد.

همیشه نمی‌توانید آن‌چه برایتان اتفاق می‌افتد را کنترل کنید، اما می‌توانید واکنشِ خود را کنترل کنید.

شاخصِ شماره یکِ شادی در زندگی، قدردانی است. قدردانی شاخصِ اصلی‌ای است که می‌توانید دریابید هرشخص در زندگی‌اش خوشبخت هست یا نه. اگر به افرادی که همیشه در زندگی‌شان خوشحال هستند فکر کنید، می‌بینید که به احتمالِ خیلی زیادی، آن‌ها به طورِ باورنکردنی‌ای قدردانِ زندگی‌شان هستند.

جان اُولیری در سن ۹سالگی، دچارِ سوختگیِ ۱۰۰% شد. با این وجود، با کمکِ تفکراتِ فوق‌العاده‌ی پدر و مادرش و دیدار با شخصی مشهور، جانِ سالم به در برد.

کتاب در آتش باعث می‌شود خواننده‌ی آن به مبارزه‌ی روزانه‌یِ فردی قربانیِ سوختگی، نگاهی عمیق داشته باشد. اُولیری خواننده‌ی کتاب را وادار می‌کند تا دست از وانمود کردن به قربانی بودن بردارد و زندگیِ پیروزمندانه‌ای را شروع کند.

شما نمی‌توانید فکر کنید که با دور شدن از مشکلات، موفق شدن را انتخاب کرده‌اید، نه شکست را.

این کتاب الهام‌بخشِ شما برای انجامِ این کار خواهد بود. به خاطر داشته باشید هر انسانِ زنده می‌تواند دنیا را تغییر دهد.

 خواندن کتابچه در آتش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های موفقیت در زندگی علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل در آتش را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
نوع فایل
تعداد صفحات۱۶صفحه
نوع فایل