با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دوستت دارم

دانلود و خرید کتاب دوستت دارم

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دوستت دارم  نوشته  جزیره شرفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دوستت دارم

کتاب دوستت دارم نو شته جزیره شرفی است و توسط انتشارات مشق شب فردا منتشر شده است. این کتاب شامل نوشته‌های کوتاه احساسی است که هرکدام مخاطب و دنیای خاص خودش را دارد.

درباره کتاب دوستت دارم

این کتاب مجموعه‌ای دل‌نوشته کوتاه است که در آن‌ها جزیره شرفی احساسات و عواطف خودش را درمورد موضوعات مختلف بیان می‌کند. نویسنده توانسته است با قلمی روان و احساسی هر چیزی را که به آن فکر می کرده به بهترین شکل ممکن بیان کند. اگر چه نوشته‌های کتاب دوستت دارم شخصی به نظر می‌آیند اما حس مشترک در خواننده ایجاد می‌کنند و او می‌تواند خودش را راوی آن ها ببیند.

خواندن کتاب دوستت دارم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به علاقه‌مندان به نوشته‌های عاشقانه پیشنهاد می کنیم

بخشی از کتاب دوستت دارم

در هر کجا که قدم می‌گذاشتم به استشمام لحظاتی می‌پرداختم که بتوانم او را در آن احساس کنم و در هر منظره‌ای درخشش افکارش را می‌شنیدم و گاه این جست وجو در حرف هایش برای دیگران عجیب و غیرعادی جلوه می‌نمود، زیرا دنیا از گذشته او حرف‌هایش را برای من باقی گذاشته بود، ولی این تصورات ذهن مرا قانع نمی‌کرد و تکاپوی ذهنم فقط معنای یک جمله را می‌خواست از او بداند که کجاست؟

در فراسوی حقیقتی که روزی انسان از آن رانده شده است، در کدام مرتبه از شکوه آن سرنوشت آرام گرفته است؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
ابوالفضل
۱۳۹۸/۱۲/۰۶

بهترین کتابی بود که خوندم کاملا با مخاطب ارتباط برقرار میکنه و اون حسی که مخاطب باید بگیره رو واقعا درک میکنه واقعا تبریک میگم به نویسنده این کتاب با این حس آمیزی بسیار فوق العاده و قوی که داره

م .الف
۱۳۹۸/۱۲/۰۱

سلام با خواندن کتاب متوجه شدم نوشته های کتاب باهم مرتبط و مانند داستانهای کوتاه میباشد ودرعین حال اموزنده ونشان جهان پس از مرگ میباشد

پریا
۱۳۹۸/۱۲/۰۴

عالییی😍😍😍

seyyess
۱۳۹۹/۰۲/۰۱

عالی بود کتابی عرفانی و میتونم بگم بی نظیر👌👌

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۵۲-۹۵-۶
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۵۲-۹۵-۶