با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی

دانلود و خرید کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی  نوشته  زهرا مهدوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی

کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی نوشته زهرا مهدوی به هوش مصنوعی و تاثیرات آن در دنیای امروز بر صنعت کشتیرانی می‌پردازد و سعی می‌کند با نگاهی دقیق این موضوع را بررسی کند.

درباره کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی

هوش مصنوعی مفهوم و عبارت جدیدی در حوزه‌ی دریانوردی است. همان‌گونه که صنعت کشتیرانی در سطح جهانی دستخوش تحولات شگرفی شده است، هوش مصنوعی نیز با ادغام یکپارچه لجستیک کشتیرانی نوین و فناوری ارتباطات، در راستای تحول و توسعه مدل کسب‌وکار در صنعت کشتیرانی در حال تسهیل امور است. علاوه بر این، با بهره‌گیری از الگوریتم‌های جدید، صنعت کشتیرانی می‌تواند برای کاهش خطرات امنیتی و کاهش هزینه‌های عملیاتی خود تا حد زیادی به هوش مصنوعی تکیه و اعتماد کند. هم‌زمان با آن هوش مصنوعی می‌تواند به بخش دریانوردی کمک کند تا به شیوه‌ای بهتر و مطابق با مقررات و سیاست‌های جدید زیست‌محیطی از خود واکنش نشان بدهد. صنعت کشتیرانی به‌واسطه چالش سوخت کشتی‌های تحت اداره خود به‌سرعت از ناحیه قوانین و مقررات زیست‌محیطی در حال تحمل فشارهایی است. چالش‌های زیست‌محیطی ترکیب‌شده با تهدیدات سایبری جهانی، حرکت به سمت دیجیتالیزه‌ شدن را جایگزینی اجتناب‌ناپذیر پیش روی صنعت کشتیرانی قرار داده است. شرکت‌های کشتیرانی هم‌اکنون مشتاق به تعبیه سیستم‌هایی برای ایجاد و گسترش نوآوری و یافتن راه‌حل‌هایی برای این نگرانی‌ها هستند. این کتاب سعی دارد با نگاهی همه‌جانبه تمام موارد مربوط به هوش مصنوعی و کشتیرانی را بررسی کند.

خواندن کتاب هوش مصنوعی و صنعت کشتیرانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام پژوهشگران در صنعت کشتیرانی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۹۸-۹۷-۲
تعداد صفحات۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۹۸-۹۷-۲